Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen theebus met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 525 EUR

Strakke gouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gezet, ...

Gouden ring met blauwe opaal
Startprijs 175 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met blauw opaal. Ring voorzien van een slag met daarboven op een ovale zetkast met daarin een blauw opaal, 7,5x9,5mm. ø 51 ca. 4,5 gr. Ring gemerkt Niessing.

Zilveren dameshorloge
Startprijs 120 EUR

Zilveren hanghorloge met zilveren ketting, 800/000. Horloge, met witte emaille wijzerplaat, één wijzer ontbreekt, met bewerkte rand en schild aan de achterzijde. ø 34 mm. Bevestigd aan een lang gourme...

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Lot design horloge, 6 stuks
Resultaat: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Omega horloge
Resultaat: 100 EUR

Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.

Perzisch tapijtje
Resultaat: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Lange Perzische loper
Startprijs 60 EUR

Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.

Vloerkleed 212x138cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

3 Postzegelalbums Nederland
Resultaat: 90 EUR

Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 560 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat

Zilveren comfoor
Resultaat: 140 EUR

Zilveren 925/000 comfoor met originele brander met klepdeksel, staand op 3 gebogen pootjes geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes, Mt. J.G. Meyer Amsterdam jl.: e:1864, 13x13x9cm In ...

Casette met 6 zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.

2 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G

Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Startprijs 720 EUR

Antieke bijbel met zilver. Bijbel met bruin lederen omslag, uitgave 1839,voorzien van gekleurde platen en enig antiek knipwerk. Verder is de bijbel versierd met prachtige zilveren rand met 2 zilveren ...

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

Originele antieke regimentspijp
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

Collier met hematiet en maansteen
Startprijs 50 EUR

Collier van hematiet en maansteenkralen bevestigd aan een zilveren kapitolstok. Gefacetteerde hematietkralen, ø 10 mm, afgewisseld met cilindervormige maanstenen. Lengte 65 cm.

Zilveren koffieservies 5 delig
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje. Model Versailles, vierkant met inspringende hoeken. De koffie- en theekan zijn voorzien va...

Ketting WG/GG
Resultaat: 500 EUR

Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.

Gouden oorhangers diamant
Startprijs 1.200 EUR

Sierlijke geelgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. oorhangers gemaakt uit een steker met een diamant, daaronder voorzien van een ketting uit vierkante schakel onderaan versierd met een peervorm ...