Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M

2 Antieke Chin. kop/schotels
Resultaat: 135 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G

5 Chinese cargo schalen, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G

Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 20 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

Lampetstel Engels
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G

Antiek Japans theeservies
Startprijs 30 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 80 EUR

Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G

3 Majolica bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G

3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 250 EUR

Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.

Satsuma servies
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

Blauw Imari Kaststel
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws blauw imari kaststel met floraal decor en foohonden op deksel. 30cm. Cond:G

Chinees figuur, aardewerk
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G

Japanse vaas, houten voet
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G

2 Japanse vazen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke Japans porseleinen vazen gemerkt 1900, vogel en bloesemtak decor. 35x17øcm. Cond:G

Satsuma olifant + vaas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.

Kaststel 3 delig
Startprijs 80 EUR

Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.

Majolica zuil met bloempot
Startprijs 50 EUR

Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G

Schemerlamp porselein
Resultaat: 50 EUR

Duitse Dresdner porseleinen schemerlamp, geel met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 54x19øcm. Cond:G

Aardewerken vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G

Meissen kan
Startprijs 35 EUR

Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G

Groot wandbord, goudimari
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G