Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R
Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Mangaankleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:M
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R
Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Delftste polychroom beschilderd keramieken bord met tuindecor in goede staat 41,6cmø
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Drie maal antiek Engels aardewerk omstreeks 1900, grote tabakspot old Charley, Royal Doulten RdNo 787515 S 2 maal schenkkannetje, ongemerkt , in goede staat 11-14cm. Cond:G
Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G
Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G
Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G