Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G

Bronzen beeld, Jean D'Arc
Startprijs 170 EUR

Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G

Bronzen beeld, Küchler
Startprijs 240 EUR

Antiek Duits bronzen beeld voorstellende een Romein staande op marmeren sokkel veni vidi vici door Rudolf Küchler 1867-1954 Duitsland in goede staat 38cm

Samac beeld
Resultaat: 170 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

Bronzen beeld, "Ontsteltenis"
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende ontsteltenis, met monogram WMS. v. H 42cm Cond:G

Bronzen beeldje, paard met veulen
Startprijs 75 EUR

Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

3 Bronzen muzikanten
Resultaat: 145 EUR

Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.

Bronzen paard, naar Dali
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm

Eskimo met kind + figuur
Resultaat: 50 EUR

Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G

Marmeren figuur naakt
Startprijs 120 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

Bronzen beeld, vechtende olifanten
Resultaat: 220 EUR

Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm

2 Terracotta figuren
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Bronzen beeld, paard
Startprijs 80 EUR

Staand bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm

Bronzen kraai
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G

Bronzen herdershond
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen herdershond op marmeren voet omstreeks 1920 in goede staat 11x14x7cm

Bronzen buste naar Modigliani
Resultaat: 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen adelaar, Art Deco
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Beeld, Madonna
Startprijs 100 EUR

Antiek overlay Madonna omstreeks 1900 in goede staat (overlay op gips) 42cm Cond:G

Bronzen pelikaan op asbak
Startprijs 70 EUR

Art Deco zwart marmeren asbak met bronzen pelikaan omstreeks 1930 chips marmer 15x17x17cm Cond:R

Bronzen wulpse dame
Resultaat: 95 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 75 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Chinees houtgesneden figuur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houtgesneden figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm