Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G
Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5
Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm
Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm
Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G
Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G