Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G
Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.
Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G
Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G
Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G
Oosterse teakhouten kast 2 deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G
Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G
Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R
Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36
Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.