Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kompas in kist
Startprijs 275 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse bronzen scheepskompas in originele kist met verzilverde gegraveerde wijzerplaat 39x22x3cm ongemerkt

Italiaanse lans, 3-tand
Resultaat: 395 EUR

Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm

11 Design vazen, Olav Joff , Norway
Resultaat: 100 EUR

Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G

Jugendstil theekan + comfoor
Resultaat: 110 EUR

Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Jugendstil wijnkoeler
Startprijs 200 EUR

Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

2 Jugendstil kandelaren + beeld
Resultaat: 35 EUR

Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm

2 Grote siervazen
Startprijs 130 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

3 Industrieële lampen met aggregaat
Startprijs 350 EUR

Drie oude industriële bouwlampen met benzine aggregaat omstreeks 1950, gemerkt Dynaf nv Alkmaar (oxidatie) 54x35x31cm Cond:R/G

Kruiden wandkastje
Resultaat: 100 EUR

Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm

Bewerkte schaal
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse vergulde bronzen historisme schaal op 4 klauwpoten omstreeks 1880, historisme met putti en rocailles in goede staat 6x35x37cm

IJsglazen schaal met figuur, WMF
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm

Bronzen Jugendstil schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm

Gesneden miniatuur, ark
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm

3 Delen Messing, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G

Twee Chinese dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G

Chinese theebus
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinees bewerkte koperen theebus met landschapsdecor (gemerkt) omstreeks 1900 in goede staat 12x9,5x6cm

9 Benen delen met erotische afbeeldingen
Resultaat: 135 EUR

Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G

Koraalkleurige schroefflacon
Startprijs 40 EUR

Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G

Hoornen deel met figuren
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G

Chinees gesigneerde snufbottle
Resultaat: 75 EUR

Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm

2x Handgreep
Resultaat: 95 EUR

Twee prachtige zeldzame handgrepen van een Indonesische kris, kopergeslagen en bezet met stenen 20e eeuw 12-15cm Cond:G

Flacon, koraalkleurig
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese koraal kleurige bewerkte snuffbottle gesigneerd, figuren en landschapsdecor 6,7cm Cond:G