Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinese Yixing theepot met Chinese tekst 19e eeuws in goede staat 20x26x16ø
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor in goede staat 15x12x9cm
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G
Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G
Oude Chinese 6 kantige Yixing theepot(gesigneerd) 1e helft 20e eeuw of later, in goede staat 8,5x19x13cm
Twee oude Chinese Yixing dekselkannen met zeeftuit, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8x10x8ø
Oude Yixing theepot met boomtakdecor en eekhoorn op deksel 20e eeuw14,5x15x9cm
Vijf antieke Chinese terracotta lampen afkomstig uit schip, Vung Tau Cargo omstreeks 1690, in goede staat (chip) 4x14,5ø
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor (zonder deksel) in goede staat 12,5x7x7
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm
Zeldzame 18e eeuwese Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met rose decor, goud floraal en figuren beide met kleine restauratie 23-27cm Cond:R
Twee antieke Chinese Jade tempelhonden op marmeren sokkel omstgreeks 1900 in goede staat 12x8x5cm
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø
Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M
Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas, met vierknte basis en groen glazuur omstreeks 1900 in goede staat 23x9.8x9.8cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschappen en koperen deksel 20x15øcm
Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonaas ø18-ø25 Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G
Achtiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Oud Engels Wedgwood servies, decor: Briar Rose bestaande uit, theepot 18 kop en schotels minimale chip mogelijk 6-21cm Cond:R/G
Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met figuren, vogels en floraal decor in goede staat 21x25ø
Twee oude Chinees porseleinen beelden 20e eeuw met blauw en drakendecor(gemerkt) voorstellend twee hoogwaardiheidsbekleders 29-31cm Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen vazen met vogels, mandarijeenden floraaldecor en tekst, meerkleurig, 2e helft 20e eeuw 48x25ø Cond:G
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van figuren, waarvan een erotisch 1e helft 20e eeuw 7,5x9cm Cond:G
Chinese Kang Xi schotel met zilveren beugel. Kang Xi schotel voorzien van bloemdecor. De beugel met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. MT.: Van Kempen Voorschoten jl.: Z 1884. Voorzien ...
Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm
Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G
Antieke keramieken scheerbekken van Timmerman meester omstreeks J.B.G met winkelhaak en passer, naam en zon7x27x21 Cond:G
Vijf delen porseleinen/keramiek omstreeks 1880 met chinees decor, een kastkom en drie vaasjes en gemberpot 7-18cm Cond:G
Twee antieke Chinese rijstschalen met landschaps en figuren decor omstreeks 1880 15-43cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen krekeldoos met figuren en florale decors oude haarlijn 0.5cm 4,5x12x7cm Cond:G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø
Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M
Vijf delen antiek Chinees porselein, 2 shotels 18e eeuw met floraal decor en geschulpte rand (chips) 1 kop en schotel 19e eeuw met peterseliedecor, losse schotel peterseliedecor minimale chips 8-15cm ...
Twee 17e 18e eeuwse Chinese schalen gemerkt en met floraal decor in goede staat 17-18cm
Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G
Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G
Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm
Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G
Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm
Hollands oud Delft Hollands Kaststel 2e helft 20e eeuw floraal decor in goede staat 26x40cm
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Vijf maal antiek Chinees porselein familie rose, drie familie Rose kopjes 18e-19e- eeuws en twee kopjes floraal decor Cond:R/G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuws drie keer chinees Imari, drie keer Kang Xy(kopje gekrampt) minimle chips mogelijk Cond:R/G
Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G
Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...
Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm
Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R
Grote beschilderde tegel omstreeks 1940 ridder te paard met draak monogram JJB '42 in goede staat 30x15cm
Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor, deksel en tuit gelijmd 11x9x15 Cond:R
Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G
Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R/g
Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Mederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R