Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.
Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G
Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.
Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G
Antiek Frans beeldje omstreeks 1900 voorstellende een liggende gewonde soldaat bij zuster. gesigneerd R.Lagneau, compositie metaal 12x13x9,5cm Cond:G
Grote antieke bronzen plaquette, gesigneerd Donato Di Betto, gegote door Thirbaut Paris omstreeks 1900, Maria met kind 31x20x1cm Cond:G
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Staande bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm
Antieke Chinese houtgesnede figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm
Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm
Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G
Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G
Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm
Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R