Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld
Startprijs 220 EUR

Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.

Bronzen staande man
Startprijs 220 EUR

Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm

Beeld
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.

Samac beeld
Startprijs 180 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 160 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Bronzen naakte dame
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G

Bronsje
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Beeld hond
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Marmeren figuur naakt
Startprijs 150 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

2 Terracotta figuren
Startprijs 150 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Beeld, visser
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

Beeldje, zuster bij gewonde man
Startprijs 120 EUR

Antiek Frans beeldje omstreeks 1900 voorstellende een liggende gewonde soldaat bij zuster. gesigneerd R.Lagneau, compositie metaal 12x13x9,5cm Cond:G

Bronzen plaquette ca. 1900
Startprijs 120 EUR

Grote antieke bronzen plaquette, gesigneerd Donato Di Betto, gegote door Thirbaut Paris omstreeks 1900, Maria met kind 31x20x1cm Cond:G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Bronzen beeld, paard
Startprijs 100 EUR

Staande bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm

Chinees houtgesneden figuur
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese houtgesnede figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm

Bronzen Aziatische dame
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm

2 Houten beelden
Startprijs 80 EUR

Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Bronzen buste naar Modigliani
Startprijs 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G

Houtgesneden buste
Startprijs 80 EUR

Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm

Figuur, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R