Twaalf zilveren sorbetlepels met fruitdecor aan het einde van de steel,o.a. kersen, druiven, peer, aardbeien en ananas,, 835/000, L.18cm., ca. 214 gr.
Spiegel en poederdoos, zilver met Oosterse bewerking 24x13cm ø8,5cm
Bijzondere Friese schaar met zilveren grepen en armen als paardenhoofden in zilveren schede 835/000 punt schaar afgebroken mMT.: Hendrik Adema Leeuwarden 1846-1873 Cond:G
Zilveren antiek schenkkannetje, prachtig versierd met parelranden en een getrembleerde rand met sierlijk handvat. Ca. 1887 ca. 100 gr. 10x12 cm
Zilveren doos in de vorm van een bal. Voorzien van gravures. Het scharnier is los. ca. 146 gr. Grootte 9x10 gr.
Bijzondere antieke parfumflacon met gouden, 585/000, dop. Bijzondere flacon, groot model met ovaal en peervormig slijpsel, voorzien van grote gouden dop geschulpte rand. 11x5x3 cm. Cond.:G
Bijzondere sigarenkoker van schildpad, versierd met zilveren applicaties, antiek 14x9x2cm
Zilveren loddereindoosje 835/000 met fraaie bewerking, vierkant model, gebruikerssporen, JL: N:1872, 2,x2,5,4cm Cond:R
Kristallen boboniere met zilveren voet en knop met dolfijn, met geschulpte rand en ster in het midden, gheel op gladde zilveren voet met dubbele filetrand, Holands Cond:R ø20x13cm
Twee kristallen karaffen met zilveren 925/000 dop, bol model met gefaccetteerd ruitslijpsel, en binnendop en florale bewerking MT. William Neale jl Q:1899 Chester, ø9x12cm Cond:U
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Kristallen parfumflacon met in de lengte richting geslepen banden, om en om, glad en ruitfacetten. Ovaal langwerpig model met fraai bewerkte gouden, 585/000, dop. 9x2 cm. Cond.:G
Zwavelstokjeshouder met zilveren hengsel, pootjes en deksel, zwart stenen potje, buikmodel met bewerkt hengsel, gerestaureerd ø7x13cm Cond:R/G
Fraaie tafelkandelaar plated, met prachtige florale versieringen 17x17x33cm Cond:G
Drie zilveren bekers met Oosterse bewerking, 875/000 ( 84 zolotniks). Een beker als emmer met bewerkt handvat, 5x5cm., en twee bewerkte bekers 7x5,5cm., Totaal ca. 189 gr.
Verguld "Sterling Denmark" zilveren kerstcouvert met fraaie geëmailleerde heften anno 1978 in originele doos, ca. 79gr., 16cm.
Drie kleine sierlijke 925/000 Engels zilveren strooiers. Een klein kegelvormig model met geschulpte bewerking en rand, ø 2.5x7cm. MT.: William Devenport, Birmingham, JL: B, 1901 ca. 14gr.
Bokaalvormi...