E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G
Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M
Herman Brood 1946-2001(met taxatierapport ) Management Herman Brood(Koos van Dijk) Race car, uit de serie speed en chasing, acryl op linnen, 80x120cm met lijst 140x100cm CondG
Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G
Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G
Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.
Ongesigneerd 19e eeuw(naamplaatje Pieter Barbiers) oude watermolen met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw (naamplaatje Pieter Barbiers) boerenhuis met herder, vee en panorama, olieverf op linnen Cond;G 32x23cm
Monogram N.M 20e eeuw, taverne met kaartspelende figuren, olieverf op paneel 45x40cm Cond:G
Jochem de Graaf (2e helft 20e eeuw), zandtechniek op linnen, stilleven met tulpen 120x80cm. Cond.: G
Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G
Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G
Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G
Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G
A.H.J Molkenboer, Leeuwarden 1872-1960 Haarlem, dames in interieur aan het handwerken, olieverf op linnen 66-86cm Cond:G
G.H. Gobell, Raalte 1786-Deventer 1833(met provenence) ijsgezicht met schaatsers en 2 figuren op de voorgrond, koek en sopie, aquarel op papier 24x21cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G
Gesigneerd C.M. Hendriks ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 50x40cm. Cond.: G
A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...
Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G
Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorovskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.
Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, bruggetje bij Giethoorn, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G
Reinier Craeyvanger 1812-1880, twee figuren bij 17e eeuws soldatenkamp, aquarel op papier, 21x15 Cond:G
German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Gregor Espenhagen, naakte dames aan een bar bij bordeel, acryl op linnen 200x60cm Cond:G
Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
J.Hubert 1901, Belgische school, spelende kittens, pastel op papier 60x42 Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G