Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Jongeling met passer, olieverf op linnen 37x50cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G
Arie Wassenberg omstreeks 1930, Delft 1896-1970, havengezicht met hoorn, olieverf op linnen, 60x80cm Cond:G
Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met hoepel 100x58cm. Cond.: R
Johannes Greferath ( Duitse School 1872 - 1946 Köln), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Willie Berkens Deurne(Brabant) 1950, stilleven met aarderwerk, groente en fruit, olieverf op paneel 70x40cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G
Tony Warrens, Indische vrouw, olieverf op linnen 15x20 Cond:G
Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G
Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G
Edmund Ernest Kosmowski 1900-1985 fguren op het strand, olieverf op paneel 22x29 Cond:G
H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Marcel le Jach, danseres Moulin Rouge, olieverf op linnen 27x22cm Cond:G
Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G
J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G
Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
Houten beschilderde sculptuur, gesigneerd Cobra, in de stijl van de Cobra, 2e helft 20e eeuw 84x54x14 Cond:G
S. Barendsma omstreeks 1900(renkum) schaapsherder met schapen op heide, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G