Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G
Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G
C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G
Geza omstreeks 1930 Hollands poldergezicht met putter en koeien, met windmolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Napoleon (steendruk op papier) in Louis Seize lijst met bladgoud, 19e eeuw 29x33cm. Cond.: G
Medora 2e helft 20e eeuw, boeren vrouw met jongen, druiven en schapen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G
Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G
J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G
Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R
W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G
M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G
Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G
Frans Bahner ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met appelketel en bloemen (kleine restauratie) 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Anton Reuvers(Enschede) middeleeuwse zeeslag, olieverf op paneel 24x30 cm Cond:G
Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G
J.Th. Unger omstreeks 1930, gracht Amsterdam met figuren , olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G
Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100cm Cond:G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G
Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G
H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Drie etsen omstreeks 1900 Jan Sirks Rotterdam 1885-1938 Zeist, poldergezicht, boten in Rotterdam, Rotterdam. ets op papier. 14x30, 42x32, 44x38 cm Cond:G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, kubistische gitaarspeler 30x24cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G
Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G
P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G