Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G
Zes 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen achtkantige bordjes met landschapsdecor(haarscheur en minimale randschade) 18ø Cond:R/G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G
Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G
Twee grote Imari porseleinen vierkante vazen, met tuin en paradijsvogel decor, 37x17x17cm Cond:G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G
Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R
Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G
Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.
Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R
Zes 19e eeuwse imari porseleinen kop (6x goed) & schotels (5x goed, 1x gelijmd) 6xø11cm. Cond.: R-G
Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen, floraal decor, 1 gelijmd 2 goed 16x 9øcm Cond:R
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein, floraal decor, vier rijstkommen, en een zalfpot(beschadigd) 9-8øcm Cond:R/G
Drie bierpullen ca. 1900 (Funpullen, gaatjes in zijwanden): 1x keramiek met wapen (boomschors-structuur), 1x porselein met figuren (jagersdecor), 1x porselein rose met liefdespaar 13-17cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G
Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G
Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors (gemerkt,) 4 haarlijnen en chips ø25cm. Cond.: R
Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...
Zeldzaam groot oud Hollands porseleinen servies, koninklijke plazuid Gouda, edel porselein omstreeks 1930, bestaande uit: 3 grote vleesschalen ovaal, 2 sauskommen,2 grote open schalen, 3 ovale kleine ...
Goudimari porseleinen vaas met vergulde bronzen armaturen met draken landschap en floraal decor 49cm Cond:G
Chinees porseleinen flacon/theebus, 19e eeuws met tekst op stop, en rondom eenden in landschapsdecor (haarlijnen flacon) 11,5x9,3x6,7cm Cond:R
Elf delen 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed, floraal decor octagonaal(gemerkt) 5 schotels(beschadigd) 6 kopjes (beschadigd) 6.5-12.5cm Cond:M
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R
Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R
Grote Italiaanse keramieken ampfora, handbeschilderd met kustplaats en opgewerkte bloemen/takken (beschadigd) 54cm. Cond.: R
Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G
Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen viskom met tuin en floraal decor(chip bovenrand) 28x37cm ø Cond:R
Drie antieke keramieken polychrome apothekerspotten met Latijnse teksten omstreeks 1900. 11ø x22cm in goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R