Grote 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat 46,7øcm Cond:G
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G
Groot antiek Duits majolica Historisme sierschotel met prtretten, wapens Römischer Kaiser 40øcm in goede staat
Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R
Grote antieke Duits porseleinen tijger omstreeks 1920, Schwarzburger Werkstatten Arthur Storch, modelnr. U 1167, in goede staat 35x37x19cm
Antieke Weense Goldscheider keramieken windhond, omstreeks 1920 gemertk, (minimale chips) Cond:R/G 26x38x14cm
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G
Willem Coenraad Brouwer, Leiden 1877-1933 Zoeterwoude, bolvaas groen met bruin verlopen glazuur. 13x16ø Cond:G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G