Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Duitse naaitafel Gründerzeit, omstreeks 1880, in redelijke staat 1 lijst mist 75x52x42cm Cond:R
Hollandse Barokstijl wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag, stijlmeubel, 1e helft 20e eeuw, staande op klauwpoten Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Zes designstoelen LeoLux, gemaakt van kunsstof en metaal, 84x53x54cm, In goede staat, ontwerper: Just Meyer, Cond:G
Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm
Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken bijzettafel met natuurstenen blad, met koppen en rankendecor, 20e eeuw 66x50ø Cond:G
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Antieke notenhouten pianokruk Louis Philippe, omstreeks 1870 met goede bruin lederen bekleding 53x39cm Cond:G
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G
Oude thonetstijl kapstok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 183cm
Oude Chinese houtgestoken tafel, met drakendecor en floraal decor, marmeren blad, en driespant poot 53x35x35cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken hocker met bronzen koppen beslagen, 20e eeuw in goede staat, staande op leeuwenpoten 65x45ø Cond:G
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G
Hollandse mahoniehout op eiken Louis Phillipe commode met 4 laden, 76x100x50cm Cond:G
Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G
Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Antieke notenhouten Louis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G
Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G
Chesterfield voetenbank met bruin leer, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x48x38cm
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G
Grote oude Engelse sheraton tafel, mahoniehout met lades en lederen blad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, 52x125cm Cond:G
Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G
Antieke Hollandse mahoniehouten eettafel met geschulpt blad en houtsnedes, 4 spant poot, omstreeks 1870 66x125x93cm Cond:G
Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten theekastje omstreeks 1920, met gegraveerd glas en deurtje en parelrand in goede staat 76x58x38cm Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G
Wortelnoten gebogen schrijfbureau, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel met bandintarsia 98x98x50cm Cond:G
Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G
Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.
Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G
Antieke Noord Duitse Louis Philippe mahoniehouten naaitafel omstreeks 1870 met bewerkte 3-spant poot en geschulpt blad, lichte fineerschade 75x49x37cm Cond:G
Antieke theestoof met intarsia 19e eeuws, met koperen binnenbak en messing poten 43x25x25cm Cond:G
Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G
Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm
Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Pallisander naaitafel omstreeks 1860, met vakverdeling en lade, op deksel opbergvak(scharnier los) met wolhouder en gedraaide poten, in goede originele staat. 80x51x38cm
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G
Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm
Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42
Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42
Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G
Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.
Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50
Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47
Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm