Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten naaitafeltje
Resultaat: 110 EUR

Leuke Duitse antieke Louis Philippe naaitafel, mahonie fineer, met vakverdeling omstreeks 1870 (kleine lijstjes missen) 78x42x48cm Cond:R/G

Notenhouten naaitafeltje
Resultaat: 110 EUR

Duits wortelnoten naaitafeltje omstreeks 1870 (lichte fineerschade) mooi binnenwerk met intarsia, 75x48x40cm Cond: R/G

2-Zits bank, Lodewijk XV
Resultaat: 110 EUR

Oude Barokstijl 2 zits bank, houtgestoken en met goede velours stoffering, 2e helft 20e eeuw, 120x157x90cm Cond:G

Vitrinekastje
Resultaat: 110 EUR

Moderne messing vitrinekast met 5 glazen schappen en slot met sleutel (1 pootje weg) 183x25x30cm. Cond.: G

Schrijftafel met 2 lades
Resultaat: 110 EUR

Teakhouten schrijftafel met 2 lades en onderling verbonden poten 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x118x70cm

Plantenhocker met brons
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met bronzen koppen beslagen, 20e eeuw in goede staat, staande op leeuwenpoten 65x45ø Cond:G

Eiken kist
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

EIken Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Eiken hoekkast
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.

Naaitafeltje met hangoren
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.

Hollands buffet
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten buffet ca. 1880 met spiegelopstand, versieringen en origineel beslag. In goede staat (minimale fineerschade) 118x55x190cm.

2 Biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk en goede velours stoffering (louis philippe) 100x46x58cm Cond:G

4 Armleunstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier klassieke armleunstoelen (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw in goede staat 95x57x52cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.

Eiken kastje
Resultaat: 100 EUR

Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G

Notenhouten commode
Resultaat: 100 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met snecken en drie lades(deel beslag mist) lichte schades, 80x90x55cm Cond:G

Spiegel console
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegelconsole tafel met wit marmeren blad in goede staat, 90x93x45cm

Ingelegd noten drankenkastje
Resultaat: 100 EUR

Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G

Louis Philippe commode
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehout op eiken Louis Phillipe commode met 4 laden, 76x100x50cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 95 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 95 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm

Eiken bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting en rugleuning ca. 1920 in goede staat 80x55x55cm.

Salontafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke salontafel met bewerkte 4-spantpoot, wortelnoten blad met intarsia, omstreeks 1870 in goede staat, lichte fineerschade, 63x127x93cm Cond:R/G

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm

Wortelnoten Engelse commode
Resultaat: 90 EUR

Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G

Chinese tafel
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G

Kampferkist
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G

Chinese tafel
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G

Commode-stijl meubel
Resultaat: 90 EUR

Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G

Wandconsole, marmeren blad
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M

Gestoken arm fauteuil
Resultaat: 85 EUR

Zware Italiaanse houtgestoken Fauteuil, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, 125x90x77cm Cond:G

Boekenmolen
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Hollandse eikenhouten theetafel omstreeks 1920 met rondom facetgeslepen glas en afneembaar tablet, op hoge poten. 77x63x45cm Cond:G

3-Delige mini-set
Resultaat: 80 EUR

Vier wortelnoten bijzettafels waarvan 1 miniset, 2e helft 20e eeuw, allen met geschulpt blad en in goede staat 39-60cm Cond:G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G

Kersen kastje art deco
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.

Groene zetel
Resultaat: 80 EUR

Groene zetel

Barok commode
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.

Voltaire
Resultaat: 75 EUR

Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.

Zwart gepolitoerd tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G

Louis Seize stijl stoel
Resultaat: 70 EUR

Witte Louis Seize stijl stoel, 20e eeuw met prachtige Biedermeier stijl stoffering 98x58x60cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Chinese tafel
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G

Gestoken hoekkastje
Resultaat: 70 EUR

Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G

Haardscherm
Resultaat: 70 EUR

Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G