Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.
Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Prachtige antieke Loetz glazen dekseldoos omstreeks 1900 met verwikkelde armatuur (bohemen) blauw/groen, in goede staat 19x13ø
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Drie delen glas/kristal: 1x Kosta Boda ovale gestreepte schaal, gesigneerd B. Valline (nr. 50143) 19x15x9cm., 1x hoge vaas, gemerkt "Defne Koz for HWC eqiza by Sottsass associati" 30,5xø11,5cm. en 1x ...
Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R
Drie prachtige Costa Boda kristallen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, design A. Ehrner in goede staat 20-27cm.
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Gesigneerd geslepen kristallen wijnglas, Webb, 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x7,7ø cm
Twee handbeschilderde opaline glazen vazen ca. 1900 met floraal decor in goede staat 27xø14cm.
Twee Swarovski tulpensets: 1x grote set met rode, gele en blauwe tulp staand op metalen display 15x10,5x3,5cm. en 1x kleine metalen display met 3 rode, 3 gele en 3 blauwe tulpjes 6x6x3,5cm. Alles in g...
Drie delen Swarovski: 1x Oldtimer uitgevoerd in helder kristal 8,3,5x3cm., 1x Windmolen (Cyrstal Moments), gemaakt van helder kristal en gold-plated metalen delen 5,5x6,5x3cm. en 1x kinderwagen (Jeugd...
Drie Swarovski hondjes: 1x staande poedel met zwarte oogjes en neus 4,5x4,5x2,5cm., 1x mini tekkel met gefacetteerd lichaam, kleine matte staart en zwarte ogen en neus 5x2,5x2,5cm. en 1x staande dalma...
Antiek Romeins glazen vaasje omstreeks 100 voor Christus tot 100 jaar na Christus, in zeer goede staat 6x4,5cm
Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.
Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm
Twaalf oude gekleurde Verboeket glazen 20e eeuw 5,5-9cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk met paarse tinten, gemerkt Beranek Czech en onduidelijk gesigneerd (Tijar?): 1x kom 12,5x9,5cm., 1x vaas 15,5x10,5cm. en 1x vaar 22,5x11,5cm. Allen in goede staat
Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G
Grote blauwe glazen Murano vaas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x22x14cm.
Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele doos en in goede sta...
Drie oude Boheems kristallen geslepen karaffen, blauwkleurig 20e eeuw in goede staat 27-30cm.
Antieke Jugendstil glazen vaas omstreeks 1900,gesigneerd: Muller Freres 9x15,3ø Cond:G
Moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas met twee halve gezichten(ogen lippen neuzen) 21e eeuw 31cm Cond:G
Twee fraaie Kosta Boda vazen (nr. 49761, Monica Backström), gesigneerd en in goede staat 25,5xø13,5cm.
Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...
Drie delen Kosta Boda met gevlekt motief in de kleuren wit/grijs/zwart, gesigneerd (A. Wilshom?) en genummerd (40213, 40213 en 40214): 1x Schaal 37x29x4cm., 1x ovale vaas 19x12,5x15cm. en 1x ovale va...
Drie delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien) uit de serie "Sattelite": 1x grote schaal 21,5x12cm., 1x fles/vaas 17,5x30x6,5cm. en 1x vaas 29xø10cm. Allen in zeer goede staat.
Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.
Acht gesigneerde kunstglazen karaffen diverse signaturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-16cm
Kavel met 7 delen glas/kristal: 1x Orrefors ovale vaas, gemerkt (GC-j8j4-42?) 15,5x15,5x11,5cm., 1x set van 3 Orrefors strakke kandelaren 15,5-21,5cm., 1x Karaf (Cristallo al piombo) 24,5x14,5cm., 1x ...
Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U