Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Kleine Duitse oude globe met bacelieten voet en papieren aardbol, Rüths Politischer Erdglobus, in zeer goede staat, 27x20øcm
Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Twee oude Duitse W.M.F. tinnen sierborden met figurenvoorstellingen: 1x Rembrandt van Rijn "mit Saskia" en 1x Hendrick M. Sorgh "Der Lantern Spieler", 20e eeuw ca. ø26cm. Cond.: G
Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G
Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G
Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G
Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G
Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G
Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G
Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.
Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm
Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm
Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in zeer goede staat 191cm
Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G
Apart 19e eeuws jachtgeweer met sterk oxidtaie-effect (alsof het zo gespoten is, diepe structuren), vermoedelijk Oostenrijk 126cm. Cond.: M
Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G
Messing regimentshoorn met embleem, fidelis en paratus Ontario Regiment(Canada) in goede staat 34cm Cond:G
Drie oude Indonesische krissen met messing beslagen schedes en bewerkte houten heft, 20e eeuw in goede staat 47x50cm.
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R
Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G
Antieke Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900 met glazen pegels en wit glazen kap 65x45 cond:G
Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm
Antieke majolica tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met florale decors en originele gebloemde kap, in goede staat 51x25øcm
Antieke keramieken beschilderde tafel petroleumlamp omstreeks 1880 met floraal decor, in goede originele staat, 43x22ø cm Cond:G