Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Monstrans
Startprijs 220 EUR

Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.

Neogothische lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Neonlicht reclameobject
Startprijs 30 EUR

Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G Is getest brand.

Opengewerkt bord
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Paar stijgbeugels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. 1 Schroef mist L.: 17cm.

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. In goede originele staat 17cm.

Radio
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm

Schaakspel
Startprijs 50 EUR

Chinees schaakspel met keramieken schaakstenen in roodgelakte kist met figuren decor 21e eeuw. 11x41x21cm Cond:G

Scheerset Empire
Startprijs 300 EUR

Antieke scheerset in houten Empire stijl dekseldoos met 7 scheermessen (o.a. bakeliet, been, ivoor) ca. 1900 in goede staat 28x7x5cm.

Schildpad doos
Resultaat: 50 EUR

Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.

Slot
Startprijs 50 EUR

IJzeren slot 17e-18e eeuw, barok met gravures (pin mechanisme afgebroken) 19cm. Cond.: R-G

Slot antiek
Startprijs 80 EUR

IJzeren met messing slot ca. 1800 met sleutel, gemerkt VR met kroon en patent 12,5x9x3cm. Cond.: G

Slot plat
Startprijs 60 EUR

Vroeg groot Renaissance slot met veren, gestempeld met twee gekruisde sleutels. Functies niet getest, sleutel mist, 31x24x3cm. Cond.: G

Spanjoletten beslag
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G

Spinnenwiel, vlaskam en hekel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke staande petroleumlamp met albasten zuil 1900 (Corintische zuil, compositiemetaal) kristallen reservoir met amandelslijpsel 82cm Cond:G

Tifanny stijl lamp, libelle
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G

Tiffany stijl lamp, floraal
Resultaat: 60 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 80 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 65 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G