Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm
Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Antieke vuursteen, munitiemaker, 18e eeuw metalen zijkanten missen 25cm Cond:R
Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G
Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke strijkbouten o.a: ijzer en messing (enkele met afstelhouder) 10-24cm. Cond.: G
Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.
Grote oude bronzen 2 lichts wandlamp met grote figuur, meisje met bloem, 20e eeuw, 45x40x20cm Cond:G
Twee oude antieke krissen, 1 bewerkt benen heft, en 1 hoornen heft, beide in goede staat (zonder schede) 25-40cm Cond:G
Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G