Oude Duitse Schmid Vorderzappfler tafelklok, 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld(mechanisch) 18x14x4cm Cond:G
Messing skeletklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, 8 daags uurwerk met halfuurslag op bel, in zeer goede staat 33cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Grote antieke pendule van Societe ceramique Maastricht omstreeks 1900 met roofvogel in bergen decor, Frans uurwerk, vergulde wijzerplaat in goede staat 40cm
Oude wortelnoten tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten, 8 daags met halfuurslag, 18cm Cond:G