Oude tafellamp met porseleinen voet in de vorm van Chinese dekselvaas 2e helft 20e eeuw 64x38cm Cond:G
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G
Grote zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom monniken decor in Chinese tuin.6,5x25øcm Cond:G
Twee oude gemerkte Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met rode glazuur in goede staat 36-45cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Chinees porseleinen trekpot met figurendecor 19e eeuws tekst met lakstempel, in goede staat 11x15x10øcm
Twee oude Chinese snuffbottles, familie Roze(gemerkt) met floraar decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, lichte randschade 21-21,5 ø cm Cond:R
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R
Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G
Vijf Chinese jade rol lakstempels 20e eeuw 3cm Cond:G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G
Grote oude Majolica bloempot met drie draken, 20e eeuw met rozen en groen glazuur 40x45øcm Cond:G
4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met groen drakendecor rondom, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41x16,7cm
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Chinees celadon waterbakje Cheng lung gemerkt, 1e helft 20e eeuw, 6,7x2,3x12,5cm
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm
Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...
Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø cm Cond:R/G
Twee antieke kastkommen societe ceramique Maastricht, decor Nankin in zeer goede staat 11x16,5ø cm Cond:G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G
Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardenhoofd beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G
Twee oude Perzische keramieken vazen met floraal decor en vrouwen figuur 30-32cm Cond:G
Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R
Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...
Aparte antieke Japanse of Chinese keramieken vaas met craquele glazuur, omstreeks 1900 in kalebas vorm(onduidelijk gestempeld) met landschap decor in Familie Verte stijl, bovenrand gerestaureerd 41x16...
Zware antiek Chinese marmeren musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...