Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche met bloemen
Resultaat: 300 EUR

Unieke broche GG 585/000 met Saffier, Robijn en Briljant. Mooie broche in de vorm van een tak met bloemen. De 3 bloemen bestaan uit rozetten met in het midden een robijn en daaromheen 6 saffieren, lic...

Gouden collier met groot veeroog
Resultaat: 300 EUR

Elegant collier GG 585/000 met groot veeroog. Een half rond slangcollier, breedte 5 mm met sierlijke groot veeroog, ø 14 mm. ca. 18.3 gr. Lengte 45 cm. Cond.: G

Zilveren mokka kan
Resultaat: 300 EUR

Zilveren Moccakan, Duits 800/000, met fraaie getorste bewerking en florale versiering aan het handvat en op de deksel. Geplaatst op 4 sierlijke poten.MT.: Wilkens en Söhne, Bremen-Hemelingen. 20x13x24...

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Franz Skarbina
Resultaat: 300 EUR

Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.

Schilderij, Hans Bulder
Resultaat: 300 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 300 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Ton Schulten, zeefdruk op papier
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 300 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...

2 Perzische geweren
Resultaat: 300 EUR

Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R

Westminster Boulle klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G

Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm

Eetkamer tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G

Notenhouten buffet
Resultaat: 300 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm

Chaise longue
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.

Engelse eikenhouten kast met intarsia
Resultaat: 300 EUR

Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder
Resultaat: 300 EUR

Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm

Tegel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G

Majolica zuil met bloempot
Resultaat: 300 EUR

Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.

12 Kop & schotels
Resultaat: 300 EUR

Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G

Witte glazuur vaas, Cheng Lung
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G

Side table
Resultaat: 285 EUR

Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G

Friesche stoelklok
Resultaat: 280 EUR

Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...

Zilveren man en vrouw
Resultaat: 275 EUR

Zilveren boer en boerin, zout en peperstrooier, boerin met vlechten uit Marken en de Boer uit Volendam 835/000 ca 108gr. M: van Kempen , Voorschoten 4,5x10cm

Gouden zakhorloge
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraai gouden zakhorloge, 585/000. La maisonnette, Zwitserland 1905. Zakhorloge met witte wijzerplaat en cijfers. ref.nr: 162995. ø 49 mm. Werkend. In etui. Cond.: U

Gouden ring briljant saffier robijn en smaragd
Resultaat: 275 EUR

Ring GG, 585/000 met briljant, saffier, robijn en smaragd. Brede massieve ring, 6,2 mm, met navette geslepen saffier, princes geslepen robijn en een kleine briljant geslepen smaragd en diamant. ca. 6,...

Bloedkoralen met gouden sluiting
Resultaat: 275 EUR

Collier van bloedkoralen met GG sluiting. Drie rij-ig collier van bloedkoralen, ø 3x3 mm, met ronde antieke sluiting met graveringen en bewerking met eenbloem. Met bijpassende GG eindstukken bevestigd...

Jeno Ring
Resultaat: 275 EUR

Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G

Muntengewichtdoosje
Resultaat: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

4 Snuifflesjes, roodlak
Resultaat: 275 EUR

Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G

Bronzen Art Nouveau lamp
Resultaat: 275 EUR

Antieke bronzen art Nouveau plafondlamp met matglazen kappen 9 lichts, omstreeks 1900 77x50øcm Cond:G

Bretonse wandtafel
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse Bretonse eikenhout gestoken wandtafel, met twee figuren, in zeer goede staat 77x108x37cm

Groot bronzen beeld
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm

Bronzen beeld, jongen op paard
Resultaat: 275 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, jongeman met koren te paard, in goede staat 30x21x14cm

Bronzen Art Deco kat
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zittende kat in Art Deco stijl op marmeren voet, gesigneer: Francois Ponpon, 45cm Cond:G

Urn uit 1300 gevonden bij Deventer
Resultaat: 275 EUR

Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G

Zilveren visbestek, 6-persoons
Resultaat: 270 EUR

Fraai Hollands zilveren visbestek, model Haags Lofje. 835/000. Zes persoons in cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: Y 1958 Totaal ca. 496 gr.

Zilveren theepot
Resultaat: 260 EUR

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....

Heyboer, vrouwen
Resultaat: 260 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G

Porseleinen zeehond
Resultaat: 260 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G

Witgouden ring, opaal
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke ring WG 585/000 met opaal en briljant. Fraaie slagring met 2 ovaal gefacetteerde opalen, ø 7x5 mm, ca 1.07 crt, met kleine briljanten in de band gezet, totaal 0.04 crt. ca. 2.0 gr. ø 54

Gouden ring met saffier
Resultaat: 250 EUR

Volle ring GG 585/000 met saffieren. Een ring met een toren bezet met saffieren, 20x16 mm. Onderaan de grote rozet zit een brede GG rand met bladvormige plaatjes en getorst draad. ca. 6.4 gr. ø 53

Schilderij, J. Huth '73
Resultaat: 250 EUR

Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M

Schilderij, Natalis
Resultaat: 250 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

Antieke bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G

Bronzen bijl
Resultaat: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Boulle klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....

Vergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.

Duitse Grunder kast
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.

Salontafel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G

Adelaars tafel
Resultaat: 250 EUR

Zeer zeldzame houtgestoken eiken bijzettafel omstreeks 1900 met adelaarskoppen en lange klauwpoten, 70x42ø in zeer goede staat.

2 Beelden, schermers
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke compositiemetalen degen schermers omstreeks 1900. H. 61cm Cond:G

Swarovksi ijsbeer (837477)
Resultaat: 250 EUR

Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat

Art Nouveau bonbonniere, zilver
Resultaat: 240 EUR

Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...

Zilveren flamingo
Resultaat: 240 EUR

Zilveren flamingo, 925/000, met lijf gemaakt van agaat. Fraai gedetailleerde flamingo met ei-vormig lijfje gemaakt van agaat. Grootte 18 x 6 cm.

Zilveren komkommertang
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame zilveren komkommer/slatang 835/000 met biedermeier graveringen, als nieuw, mr. J.H Schouten-Amsterdam anno 1863 ca 79gr 16cm Cond:U

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 240 EUR

Collier van 3 rijen bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Drie rijen bloedkoraal, tonvormig ø ca 4.5 mm, met een mooie kleur, bevestigd aan een geelgouden sluiting ovaal bloemmodel met grote bloedk...

Gouden horloge
Resultaat: 240 EUR

Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.

Barnsteencollier
Resultaat: 240 EUR

Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr

Dick Bruna litho
Resultaat: 240 EUR

Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G

Schilderij Zeegezicht
Resultaat: 240 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

2 Antieke bronzen tafllampen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G

Franse haancomtoise
Resultaat: 240 EUR

Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G

Boulle stijl niervormig kastje
Resultaat: 240 EUR

Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm

Noten met wortelnoten vertico
Resultaat: 240 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 240 EUR

Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...

2x Capodimonte, G. Cappe
Resultaat: 240 EUR

Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...

Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe
Resultaat: 240 EUR

Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G

Ming vaas, 16e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R

Dekselvaas
Resultaat: 240 EUR

Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 240 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Gouden armband
Resultaat: 230 EUR

Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr.

2 Portretten, 18e eeuw
Resultaat: 230 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...

Maya Wildevuur, 2 geisha's
Resultaat: 230 EUR

Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G

Viool met parelmoer
Resultaat: 230 EUR

Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G

Schilderij, Stutterheim
Resultaat: 225 EUR

Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G

Iittala Auerhoen, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.

Glazen vaas, neus
Resultaat: 225 EUR

Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G

Wit Chinees beeld op console
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G

Zilveren broekstukken, Zeeuws
Resultaat: 220 EUR

Zilveren broekstukken 835/000 versierd met afbeeldingen van ruiter te paard met tekst en getorste rand, Zeeuws ca 78gr 14x7cm Cond:G

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 220 EUR

Zilveren brandewijnkom 835/000 Hollands met versieringen van voorstelling stadsgezicht en bloemen, op voet met versiering van parelrand, fraai bewerkte handvaten. MT: Hoojkaas Schoonhoven, JL:O:1924 1...

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Zilveren lampenvoet, zuilmodel met bloementakken versierd en fraaie florale decoraties, 925/000, voorzien van tekst gravure. jl.: R 1909 Sheffield Hoogte 37 cm

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina
Resultaat: 220 EUR

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1898 ZF/P

Blauwe schaal met onderschaal
Resultaat: 220 EUR

Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G

2 Vazen met Foohond en figuren
Resultaat: 220 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G

Limoges schaal
Resultaat: 220 EUR

Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G

Zilveren pronk-kelk
Resultaat: 210 EUR

Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...