Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstwerk blokken
Resultaat: 30 EUR

Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Kopergeslagen laatste avondmaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Handgestoken barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm

Bronzen misbel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen 19e eeuwse misbel met eikenhouten handvat 14x8,7cm Cond:G

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G

Schepel, graanmaat
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.

2 Delen Aziatica
Resultaat: 30 EUR

Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm

Vier Duitse tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G

2x Borduurwerk
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke merklappen, borduurwerk met tekst en datering, papegaai en landschap met figuren, 50x50 en 50x70cm Cond:G

Pronksiervaas, messing
Resultaat: 30 EUR

Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G

Diverse delen cloissone
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

Koperen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Hanglamp met lampjes
Resultaat: 30 EUR

Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G

Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Paar stijgbeugels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

Globe-standaard
Resultaat: 30 EUR

Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø

3 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR

2 Delen Steiff speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Duits Steiff speelgoed: 1x uil "Wittie" en 1x hond "Bazi". Beide met etiket en "Knopf" 10-14cm. Cond.: G

Bijzettafeltje, geschulpt
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.

Ovaal tafeltje, Louis Seize stijl
Resultaat: 30 EUR

Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm

Eikenhouten wand vitrinekastje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.

Rond bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G

Marmeren tafel (onyx)
Resultaat: 30 EUR

Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm

Beeld
Resultaat: 30 EUR

Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, Plechelmus
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G

Boheemse vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.

7 Delen glas/kristal
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

3 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G

Imari wierookbrander + bord
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R

Engels mandje, doorbroken aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.

6 Antieke tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 30 EUR

Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G

16 Wedgwood borden
Resultaat: 30 EUR

Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG

Chinese schotel
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

2 Satsuma vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Japanse satsuma vazen met decor van goud, figuren en landschappen ca. 1900 in goede staat 32xø17cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

Klein borstbeeld
Resultaat: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

4 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G

Vier porseleinen figuren zoen
Resultaat: 30 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 25 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, Zwitsers met cijfers en gravering met schild aan de achterzijde, mechanisch. ø 46 mm Werkend. Cond.: G

Oorhangers zilver roze zirconia
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver, 925/000 met roze zirconia's. Oorstekers met 8 vierkant geslepen roze zirconia's onder elkaar, flexibel. Grootte 27.5x4.2 mm. ca 4.05 gr. Nieuw

Zilveren Art-Deco roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Art- deco roomlepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde steel 17 gram mr. Fimra wed. A. Pluut Schoonhoven ca 1920 Cond:G

3 Miniaturen, groot
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren miniaturen, bakker, muzikant, venter 835/000. ca. 29 gr. Cond:U

3 Miniaturen
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren miniaturen van drie verschillende ambachtslieden, 835/000. Totaal ca. 21gr. Cond:U

Lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Lot diversen bestaande uit diverse religieuze sieraden, pleet bekertjes, appeldoosje, sieraden, zakhorloge en penningen.

Drie zilveren armbanden
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren armbanden. Twee zilveren rinkelbanden, één bestaande uit 5 armbanden, 13 mm, en één bestaande uit 7 armbanden, 16 mm, allemaal bewerkt, aan elkaar verbonden. En een brede armband met gev...

Zilveren sardinevork
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U

Slavenband zilver edelstenen
Resultaat: 25 EUR

Slavenband zilver 925/000 met edelstenen. Armband versierd met diverse edelstenen, o.a. parels, turkoois en topaas, met GG zettingen en GG accenten. De armband is voorzien een bakslot en scharnier ca....

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G

Zilveren Art-Deco vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U

Twee zakhorloges
Resultaat: 25 EUR

Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.

Schilderij, landschap boerderij
Resultaat: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

Pastel, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

5 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

2 Consoles
Resultaat: 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Wijnfleshouder, zittende figuren
Resultaat: 25 EUR

Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Masker + hoorn als speer
Resultaat: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

Zilveren gulden Koning Willem III
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gulden Koning Willem III 1865 ZF

Antieke munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G

4 Bronzen penningen
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...

Poppen kastje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Glazen hoorn
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

2 Imari dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

4 Hollandse borden
Resultaat: 25 EUR

Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...

4 Chinese kommen
Resultaat: 25 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R

Twee kastkommen goudsteen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Diverse delen serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

4 Delen imari
Resultaat: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

2 Imari kraagvazen, klein
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

Rinkelband zilver
Resultaat: 20 EUR

Een set van drie zilveren, 835/000 rinkelbanden, gemaakt als één. Twee armbanden met een facetbewerking en een gematteerde armband, verbonden met een loszittend plat oog. ø 64 mm ca 10.3 gr. Dikte 1.0...

Zilveren jamlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G

Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.

Zilver vergulde oorhangers met amethist
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Ketting van glas
Resultaat: 20 EUR

Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.

Zilveren Art-Deco suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G

Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G

Zilveren bowllepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren vorken en potlood houder
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.

Lot double en parelsieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit double en parelsieraden bestaande uit diverse parelcolliers, armbanden en oorknoppen, diverse double hangers, armbanden, manchetknopen en horloges.

Divers bestek
Resultaat: 20 EUR

Lot divers bestek plated en staal 19e/ 20e eeuw 32cm Cond:G

Twee hangers met blauwe steen
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie hangers van witmetaal met blauwe stenen. Beide hangers voorzien van ketting. Grootte 60x78 cm en 32x62 mm.

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot bestaande uit edelstenen colliers o.a. tijgeroog, parels, agaat en koraal.

Twee scheppen
Resultaat: 20 EUR

Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G