Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Prachtig laat Jugendstil theeservies gemaakt uit gedreven zilver, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerbak met deksel, lepelvaasje en een klein bakje. Glad gehamerd model met sierlijk handvat en ...
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Uniek zilveren beeld, 835/000, van een zittende vrouw met kroon naast een wapenschild met lauwerkrans in haar hand, Athene. De vrouw is geplaatst op een zilveren sokkel voorzien van een gravure van ee...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Vier delig zilveren koffieservies, Thailand, 925/000 bestaande uit een ovaal dienblad met schulpen bewerking in de rand, een koffiekan, melkkan en suikerpot. Rondom Oosterse bewerking en een pijnappel...
Vijf delig zilveren koffieservies 800/000 Djokja, bestaande uit: dienblad met geschulpte rand en bloembewerking, melk en koffiekan, suikerpot, lepelvaasje, suikertang, alles voorzien van Djokja bewerk...
Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Zilveren bestek bestaande uit 11 vorken en 12 lepels met fraaie rond bewerkte stelen. Nagestempeld met het keur van Heubert Alkers, Amsterdam. Ca. 1550 gr.
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Antiek Perzisch kleed Laver Kirman, met kraanvogel en drakenkop en floraal decor in goede staat 135x200cm Cond:G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting gemaakt van een bijbelslot. Collier van 4 rijen bloedkoralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een gouden oud bijbelslot met figuren. Grootte sluiting 58x29 mm....
Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G
Groot bronzen beeld, een arabier te paard naar 19e eeuws voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x45x21cm.
Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G
Elegant horloge WG, 585/000, met schakelband en briljant. Fijn horloge met ovale schakels verlopend in grootte, met bewerking en bezet met 8 briljanten. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. Totaal ca 25.45 gr...
Fraai parelcollier met GG 585/000 sluiting. Collier van grote zoetwaterparels, ø 12.5 mm, met een lichte multicolour, bevestigd aan een grote gladde gouden bolsluiting, ø 20 mm. Lengte 46 cm.
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G