Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm
Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G
Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.
Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm
Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G
Twee grote antieke merklappen, borduurwerk met tekst en datering, papegaai en landschap met figuren, 50x50 en 50x70cm Cond:G
Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm
Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G
Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.
Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø
Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR
Twee delen oud Duits Steiff speelgoed: 1x uil "Wittie" en 1x hond "Bazi". Beide met etiket en "Knopf" 10-14cm. Cond.: G
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm
Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.
Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm
Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G
Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G
Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.
Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G
Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G
Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R
Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.
Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...
Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G
Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Twee Japanse satsuma vazen met decor van goud, figuren en landschappen ca. 1900 in goede staat 32xø17cm.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G
Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G
Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G
Zilveren zakhorloge, 800/000, Zwitsers met cijfers en gravering met schild aan de achterzijde, mechanisch. ø 46 mm Werkend. Cond.: G
Oorhangers zilver, 925/000 met roze zirconia's. Oorstekers met 8 vierkant geslepen roze zirconia's onder elkaar, flexibel. Grootte 27.5x4.2 mm. ca 4.05 gr. Nieuw
Zilveren Art- deco roomlepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde steel 17 gram mr. Fimra wed. A. Pluut Schoonhoven ca 1920 Cond:G
Drie zilveren miniaturen, bakker, muzikant, venter 835/000. ca. 29 gr. Cond:U
Drie zilveren miniaturen van drie verschillende ambachtslieden, 835/000. Totaal ca. 21gr. Cond:U
Lot diversen bestaande uit diverse religieuze sieraden, pleet bekertjes, appeldoosje, sieraden, zakhorloge en penningen.