Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren hoofd Egypte
Resultaat: 80 EUR

Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

Twee bloedkoralen colliers
Resultaat: 130 EUR

Twee colliers met bloedkoralen, een collier mer turkoois en bloedkoraal, afgewisseld met kleine en grote zilveren bolletjes en een verlopend collier van bloedkoralen 2,5-5,5mm. Lengte 42 cm.

3 Ivoren bekers
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke ivoren vazen met afrikaanse dierendecors(minimale chip) 19-27cm Cond:G

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.

Ring zilver granaat
Startprijs 70 EUR

Fraaie ring zilver/rose verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

3 Figuren met hoofdtooi
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G

Houtsnijwerk met been
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G

Gouden broche met malachiet
Resultaat: 110 EUR

Gouden langwerpige broche, 585/000, met malachiet en been. Handgemaakte broche met in het midden een grote ovale malachiet. De vier delen om de malachiet zijn bezet met been. Eén stukje ontbreekt. Gro...

Broche Goud op zilver met granaat
Startprijs 60 EUR

Broche goud op zilver 800/000 met granaat. Sierlijke strikachtige broche met rozet in het midden bezet met granaatachtige stenen. 13x43 mm. ca.5.75 gr.

Tegel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Lot schmuck
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse sieraden o.a. een broche, skelet met zirconia's, merk Butler & Wilson, een collier met een zirconiahanger, een broche in de vorm van een libelle met zirconia's en een broche met parels en ...

Zwarte klok
Startprijs 700 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

3 Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm

Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G

Kaasschopje en botermes met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G

Klok porselein
Startprijs 320 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

Muntengewichtdoosje
Resultaat: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G