Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Twee colliers met bloedkoralen, een collier mer turkoois en bloedkoraal, afgewisseld met kleine en grote zilveren bolletjes en een verlopend collier van bloedkoralen 2,5-5,5mm. Lengte 42 cm.
Drie antieke ivoren vazen met afrikaanse dierendecors(minimale chip) 19-27cm Cond:G
Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.
Fraaie ring zilver/rose verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Gouden langwerpige broche, 585/000, met malachiet en been. Handgemaakte broche met in het midden een grote ovale malachiet. De vier delen om de malachiet zijn bezet met been. Eén stukje ontbreekt. Gro...
Broche goud op zilver 800/000 met granaat. Sierlijke strikachtige broche met rozet in het midden bezet met granaatachtige stenen. 13x43 mm. ca.5.75 gr.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Lot diverse sieraden o.a. een broche, skelet met zirconia's, merk Butler & Wilson, een collier met een zirconiahanger, een broche in de vorm van een libelle met zirconia's en een broche met parels en ...
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G
Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G
Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G