Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Muntengewichtdoosje
Resultaat: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR

Tony Warrens, Geisha, olieverf op paneel 15x20 Cond:G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

B. Richter
Startprijs 40 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR

A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G

8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Zwarte klok
Startprijs 700 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

Klok porselein
Startprijs 320 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G