Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G
Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G