Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G
Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Gouden ring, GG 585/000, met 3 bloedkoralen, buton geslepen, ø 7.5 mm. ca. 3.2 gr. ø 53. Twee bloedkoralen zijn wat dof en grauw.
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm
Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm
Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm
Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G