Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

4 Duits porseleinen beelden
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G

Zilveren koker met bril
Resultaat: 60 EUR

Zilveren koker, 835/000 met bril. Sierlijk gegraveerde brillenkoker, achthoekig, met scharnier en klipsluiting met bril. MT: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven. JL: R: 1876 Grootte 13x3.5x1.5 cm

Kaasschopje en botermes met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

Gouden ring met bloedkoralen
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met 3 bloedkoralen, buton geslepen, ø 7.5 mm. ca. 3.2 gr. ø 53. Twee bloedkoralen zijn wat dof en grauw.

Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

Bloemenzuil
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm

Vijf paar oorknoppen met kleurstenen
Startprijs 60 EUR

Set zilver vergulde oorstekers, vijf paar, met kleurstenen. Rond model met rode en witte stenen, ø 9.5 mm, vierkant model met blauwe middensteen, 10x10 mm, twee markiesmodellen met groene steen en ro...

2 Glazen houdersmet zilveren deksel
Resultaat: 130 EUR

Twee fraaie kristallen houders met zilveren 925/000 deksels, een klein kristallen potje met bewerkt ruitslijpsel met zilveren deksel met florale bewerking ø7x5cm mt Albert Baker&co jl. F:1901 London,...

Japanse vaas met drakenfiguur
Resultaat: 80 EUR

Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm

6 Keramieken pot lids
Startprijs 90 EUR

Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm

Barok kast
Startprijs 750 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

2 Antieke kolenkitten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G