Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G