Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G
Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G