Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met witopaal
Startprijs 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.

Figuur, Han Dynasty
Startprijs 800 EUR

Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm

Kruithoorn, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

Parfumflacon met zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G

Dupont aansteker
Startprijs 50 EUR

Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G

Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Startprijs 50 EUR

Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm

EIken Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

3 Imari borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G

Kristallen odeurkarafje
Resultaat: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Bloemenzuil
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm

Hallamp (kogelvorm) met prismen
Startprijs 70 EUR

Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G

Engels mandje, doorbroken aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.