Zilveren houder, 835/000, vierkant model met florale bewerking. 5.5x5.5x7.5 cm. ca.85.45 gr.
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
Omega uurwerk herenhorloge, met goudkleurige kast. Mechanisch. Seamaster "De Ville" Lopend. Cond.:R. De wijzerplaat is aangeslagen.
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Vijf zilveren bonbonschaaltjes 800/000 Duits, strak model, Wilkens und Söhne ø9cm ca 225gr
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G
Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...
Gouden dameshorloge, 585/000, Certina. Fraai Certina dameshorloge, vierhoekige kast, mechanisch, met strakke gladde bewerkte band. Lengte 18 cm ca. 28.9 gr. Werkend
Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G
Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen, gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het col...
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G