Miniatuur zilver, 835/000, van een fazant zittend op een boomtak. ca 7x5.5 cm. ca 39 gr.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder- en bovenkant. Het geheel is fraai gegraveerd. MT: J.H. van der Meulen, Joure. 6x4.5x2.2cm. ca. 27 gr. Cond.: G
Twee parfumflesjes waarvan 1 kristallen met Hollands zilveren kraag en dop applique inklusief stopje Cond:R en een flesje porselein met zilveren dop.
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Zilveren muntdooshanger met springdeksel 800/000 5,5x3cm Cond:G
Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...
Bijzondere staande geslepen servetstandaard met Russisch en diamantslijpsel op zilveren, 835/000 voet, Hollands. MT onduidelijk. ca 1870 ca 25 cm
Amerikaans groot zilveren zakhorloge. Maker: Seth Thomas Thomaston, Conn. nr: 648124, met sleutel opwinding. ø 58 mm
Miniatuur zilver, 925/000, van een buizerd zittend op een boomstronk. 7 cm.
Antiek zilveren kindercouvert, 835/000. Couvert met gecontourneerde stelen voorzien fraaie florale graveringen en monogram. MT: A.Arkema, Groningen jl: Q 1875 ca. 60 gr. 18 cm Cond G
Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U
Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm
Zilveren 925/000 rammelaar met fraaie florale gedreven afbeeldingen. Met fluitje, belletjes en een parelmoer handgreep. 8,5x4 cm. Cond G
Lot: 29 messen en 8 diverse vorken met ivoren heft en zilveren applicaties met acantusmotief Cond:R
Zilveren hartvormige Jugendstil pillendoosje met bewerkte scharnierende deksel 800/000 belastingstempel"V". 1e helft 20e eeuw ca.16gr 4,5cm breed Cond:U
Sterling zilveren peper en zoutstrooiers, met afschroefbare doppen en glazen inzet, Z1 gekeurd ø 4,5cm 8 cm hoog Cond:U
Twee Hollands zilveren (835/000) ovale doosjes met voorstellingen op het deksel en floraal bewerkte randen, MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen, JL: 1933. Groter doosje voorzien van grootkeur 6,5x5cm.. Kl...
Kavel kristal met zilver bestaande uit: 1x zilveren zwaan (835/000) met kristallen bakje met klontjestang en een kristallen bak met zilveren (925/000) rand 7xø18cm. 7x6x7cm.
Zilveren tafelaansteker en luciferdooshouder, 835/000. Een tafelaansteker gemerkt Master Dorgento en een luciferdooshouder met ruitgravering, Nederlands gekeurd, ca 1930. Aansteker 5.5x7cm, en etui lu...
Geslepen kristallen zoutvaatje met omgeslagen rand voorzien van meanderslijpsel op zilveren, 835/000, voet met stippelgravure in ruitvorm. Toegeschreven aan MT: C.E.Held-, Amsterdam ca 1870. ø9x6 cm. ...
Zilveren fotolijst, 925/000, met brede omlijsting, 17 mm, en houten achterkant ca. 16x21 cm Cond G
Antieke zwart houten voorzittershamer met gegraveerd zilveren, 835/000, montuur met parelrand. Voorzien van oud belastingkeur. 24x9.5x5cm Cond G
Rond fotolijst, zilver, 925/000, met fraai gedreven rand en bol glas. ø 9 cm Cond G
Miniatuur zilveren dienblaadje met koffiepot, theekan , suikerpot en roomkannetje 925/000. ca. 18gr Cond:U ca 4x5cm
Zilveren schaaltje in de vorm van een bloem "Gianmaria Buccelati" ca.105 gr ø 12cm Cond:G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), jl: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16 gr. Cond.: R
Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G
Zilveren theeduim, 835/000. Laat Empire. Een hartvormige steel en de achterzijde van de bak met florale ribbelranden in quillocheertechniek. MT J.Schrijfsma, Sneek jl: M 1846 ca. 9 gr. 7,5 cm. Cond G
Vier zilveren broches, bestaande uit 2 grote open gewerkte broches met bloemmotieven, een ronde broche met voorstelling van mannen aan een tafel en een kleine protretbroche, rond, met knoppen, sluitin...
Lot zilver, Hollands zilveren vaasje 835/000 Jaarletter P:1950, theezeefje 2e gehalte grootkeur, Jaarletter, G: 1941 en 800/000 zilveren klontjestang Cond:R
Kristallen hoorn des overvloed met fraaie gravures, met zilveren voet voorzien van parelrand, bevestigd op een houten voet met bolpootjes.11x16x21cm
Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.
Zilveren miniatuur rijtuig Hollandse makelij 835/000 gekeurd. ca. 27 gr behoeft reparatie Cond:R
Geslepen kristallen bonbonschotel met bewerkte rand met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Amsterdam jl: G1916 ø 14x11.5 cm Cond G
Mooie zilveren, 835/000, roomlepel, met fraai bewerkte steel, bekroond met een torentje met parelrand. MT: CF Wewer Schoonhoven. jl: Q 1976 lengte 15.5 cm ca. 28 gr. Cond G-U
Cassette met diverse zilveren lepels, een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G
Lot plated, o.a visbestek, messenleggers 2sets etc. 10-21cm Cond:R/G
Twee pillendoosjes, zilver 835/000 en 925/000. Klein langwerpig doosje met geribbeld motief, 4x2.5x1 cm en een klein langwerpig doosje met florale bewerking, 3.7x2.2x1 cm. Totaal ca 28 gr
Zilveren zoutvaatje, 800/000, in de vorm van een zwaan. Een statige zwaan met vergulde binnenzijde. 6x6.5x4cm ca. 41 gr. Cond G
Drie zilveren miniaturen 835/000: een teckel, een hert en een man op een bank met Goudse pijp, voorzien van 2x uitvoerstempel "sleuteltje"835/000, . ca. 25.0 gr.
Geslepen kristallen bonbonschaaltje met ruit en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT: C.Bos, Amsterdam jl: T 1929. ø 11x8 cm Cond G
Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...
Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G
Sterlingzilveren doosje met dekseltje aan kopse kant waarin ovaal cabuchon geslepen halfedelsteen, rondom voorzien van draadversiering ca 22gr. 5,5x2x1,5cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen: 1x man in klompboot en 1x haan, 835/000 ca. 8x4cm., totaalgewicht ca. 75gr.
Stel art deco plated kaarskandelaars ca.1930 (gehamerd messing plated) in goede originele staat. 17x25x13 cm. Cond:G