25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Schilderij
Startprijs 40 EUR

J. Kuiper ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 50x60cm. Cond.: G

38 Pastels en tekeningen
Startprijs 80 EUR

Aquarel, Rosie Herdle
Startprijs 20 EUR

Marie Herdle 1875 Duitse school, bosgezicht, aquarel op papier. 10x15cm Cond:R/G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse martieme etsen waaronder een Hamburger Smack, ook wel Rowaander of Londons veerschip, en een staaten of Heere Jacht met een spiegel. 21x18cm Cond:R\G

4 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

5 Etsen, Jos v/d Berg
Startprijs 60 EUR

Ewald Jorzig
Resultaat: 120 EUR

Schilderij op paneel
Startprijs 65 EUR

Schilderij, Melai
Startprijs 40 EUR

Melai 89, branding olieverf op linnen 55x60cm Cond:G

L. Gilissen
Startprijs 80 EUR

L. Cilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G

Schilderij, gele rozen
Startprijs 50 EUR

E.J.Z Brom omstreeks 1900 vaas met rozen, olieverf op paneel 20x26Cond:G

2 Ikonen
Resultaat: 130 EUR

Damesportret met hoed
Startprijs 150 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G

Schilderij, Perry
Startprijs 30 EUR

Perry (Engelse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 100x50cm. Cond.: G

J. Haak, eekhoorn
Resultaat: 110 EUR

J.Haak 1988 eekhoorn op stam, olieverf op linnen 24x30 Cond:G

2 Duitse landschappen
Startprijs 30 EUR

Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G

2 Etsen Enschede
Startprijs 30 EUR

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22 Cond:R/G

4 Werken Duitse School
Startprijs 30 EUR

Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G

Antieke landkaart
Startprijs 25 EUR

Duitse landkaart 17e eeuw, ets op papier, "Ducatus Wurtenberg cum Territoriis conterminis designatio eura et symtibus Matthaei Sentferi" (moetranden zijn afgeknipt) 57x50cm. Cond.: R

Schilderij, W. Sommer
Startprijs 20 EUR

W. Sommer 1938 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 35x45cm. Cond.: G

2x Duitse grafiek
Startprijs 20 EUR

2x Duitse grafiek + gouache
Startprijs 20 EUR

Twee Duitse werken: 1x familiewapen ca. 1800 (gouache) 26x21cm. en 1x 18e-19e eeuwse ets, Der Ballenbinder 15x9cm. Cond.: G

2x Grafiek Duitsland
Startprijs 20 EUR

Schilderij, Karl Schmidt Rottluff
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm

Schilderij, vrouw in sneeuw
Startprijs 50 EUR

Aquarel, Schumann
Startprijs 50 EUR

P. Schumann (copie 7.12.29), pastel op papier, vrouwelijk naakt bij het water 32x39cm.

Schilderij, landschap
Startprijs 35 EUR

Schilderij achter glas
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930
Resultaat: 150 EUR

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee etsen (gravures) bergachtige landschappen met figuren, etsen op papier, 29x19cm Cond:R/G

Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Gravure, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

Pastel, landschap
Startprijs 25 EUR

von Reihfritz ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, bospad 42x30cm. Cond.: G

Schilderij, Marweffe
Startprijs 20 EUR

Schilderij, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Van Veen 20e eeuw stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Pendant, figuren
Startprijs 30 EUR

Twee werken van H. Frautes? ca. 1900, olieverf op paneel, twee landschappern met karakteristieke figuren 12x12cm. en 13x12cm. Cond.: G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Frans Baayens, Buurs meertje
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G

Schilderij, stilleven met fles
Startprijs 90 EUR

Johan Nicolaas 1941, groot stilleven met waterfles en maiskolfen, olieverf op linnen. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Cornelius Rogge
Resultaat: 40 EUR

Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G

Ric, maritiem
Resultaat: 30 EUR

Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G

Schilderij
Resultaat: 35 EUR

van Leeuwen
Resultaat: 75 EUR

B. Rosiak
Startprijs 40 EUR

Barbara Rosiak 1978, Venecja ets op papier.Cond:G

Schilderij, melkmeisje
Startprijs 80 EUR

F.Schuurman 2e helft 20e eeuw, het melkmeisje, olieverf op paneel 25x30cm Cond;G

Sivert '78
Startprijs 25 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 25 EUR

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 25 EUR

2 Chinese schilderijen
Resultaat: 25 EUR

J. v.d. Does,
Resultaat: 25 EUR

Schilderij, P. Brouwer
Startprijs 90 EUR

Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40 Cond:G

Roel Wildeboer
Startprijs 80 EUR

Tekening, C. Visscher
Resultaat: 300 EUR

Ets, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 100 EUR

Donburg, witte bloemen
Startprijs 80 EUR

Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 150 EUR

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR

N. Hoogland 1984 landschap met xandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G

P.J. van Berkel, druiven
Startprijs 80 EUR

P.J van Berkel 2e helft 20e eeuw stilleven met fruit, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Els Weise
Startprijs 50 EUR

P. Renard, strandgezicht
Resultaat: 85 EUR

P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G

Schilderij, ketel met bloemen
Startprijs 80 EUR

P.Schuurman 2e helft 20e eeuw, stilleven, olieverf op paneel 25x30 Cond:G

Schilderij, E. Klausen
Resultaat: 60 EUR

Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

7 Tekeningen ca. 1800
Resultaat: 100 EUR

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Pendant, Clapton
Startprijs 60 EUR

2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 60 EUR

Diverse grafieken en tekeningen
Startprijs 40 EUR

Sepia, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G

Tekening, honden
Resultaat: 80 EUR

Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G

2 Gravures
Resultaat: 40 EUR

2 Etsen/Gravures, Ridinger
Resultaat: 130 EUR

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 40 EUR

Gravure, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G

2 Maritieme gravures
Resultaat: 50 EUR

3 Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G

Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 40 EUR

J. v.de Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Gravure, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR

2 Aquarellen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oosters aquarel
Startprijs 30 EUR

Aquarel, Gandy
Resultaat: 80 EUR

H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G

2xonduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Twee onduidelijk gesigneerde werken omstreeks 1930, landschap met boeren huis, en landschap met molen. olieverf op linnen 13x18cm Cond:G

2x Schilderij
Startprijs 35 EUR

Twee maal monogram U.T.W. omstreeks 1930, landschappen met boerenhuizen, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Ets, schaapsherder
Resultaat: 100 EUR

2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G