J. Kuiper ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 50x60cm. Cond.: G
Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G
Marie Herdle 1875 Duitse school, bosgezicht, aquarel op papier. 10x15cm Cond:R/G
Twee 17e en 18e eeuwse martieme etsen waaronder een Hamburger Smack, ook wel Rowaander of Londons veerschip, en een staaten of Heere Jacht met een spiegel. 21x18cm Cond:R\G
Vier 17e en 18e eeuwse Duitse etsen, Cum Pr.S.C.Mai Wolff Excudit.1, St Niclas-Berg von Vilshofen.2, Das Schloss Lommis.3, Wertelsheim von Neustadt.4,Der Müller neben dem Becken oberhalb Passau. 30x19...
Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
L. Cilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G
E.J.Z Brom omstreeks 1900 vaas met rozen, olieverf op paneel 20x26Cond:G
Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G
Perry (Engelse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 100x50cm. Cond.: G
Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G
Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22 Cond:R/G
Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G
Duitse landkaart 17e eeuw, ets op papier, "Ducatus Wurtenberg cum Territoriis conterminis designatio eura et symtibus Matthaei Sentferi" (moetranden zijn afgeknipt) 57x50cm. Cond.: R
W. Sommer 1938 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 35x45cm. Cond.: G
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Twee Duitse werken: 1x familiewapen ca. 1800 (gouache) 26x21cm. en 1x 18e-19e eeuwse ets, Der Ballenbinder 15x9cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse grafieken: 1x ets Vincent Deckerr 1903 (zwerver) 17x12cm. en 1x steendruk 19e eeuw "Erzherzog Carl von Oesterreich", druck und Verlag von Gustav Georg Lange in Darmstadt 59x45cm. ...
Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm
G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R
P. Schumann (copie 7.12.29), pastel op papier, vrouwelijk naakt bij het water 32x39cm.
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Chinees 19e eeuws schilderij achter glas in originele Chinese lijst. Barstjes in schilderij en behoeft restauratie 13x9cm. Cond.: R
Ongesigneerd omstreeks 1930, waarschijnlijk Russische school, portret van een oudere vrouw(beschadigd) olieverf op paneel 50x73cm Cond:R
Twee etsen (gravures) bergachtige landschappen met figuren, etsen op papier, 29x19cm Cond:R/G
Duitse ets(gravure) anna Maria Johann Daniel Fingerlerin, eine geborene Bunkin(Bartholome Kilian Sculps 1630-1696) 16x23cm. Gravure op papier. Cond: G
Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G
von Reihfritz ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, bospad 42x30cm. Cond.: G
Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G
Van Veen 20e eeuw stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Twee werken van H. Frautes? ca. 1900, olieverf op paneel, twee landschappern met karakteristieke figuren 12x12cm. en 13x12cm. Cond.: G
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G
Johan Nicolaas 1941, groot stilleven met waterfles en maiskolfen, olieverf op linnen. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G
Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G
Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G
A.J. Heshorst ca. 1950, olieverf op paneel, Tiroler herdersjongen op rotsblok 50x60cm. Cond.: G
W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G
F.Schuurman 2e helft 20e eeuw, het melkmeisje, olieverf op paneel 25x30cm Cond;G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling naar Picasso olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Gerard Diepeveen(Enschede) kubistische voorstelling The Band, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
N. Hoogland 1984 landschap met xandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
P.J van Berkel 2e helft 20e eeuw stilleven met fruit, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
P.Schuurman 2e helft 20e eeuw, stilleven, olieverf op paneel 25x30 Cond:G
Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
Twee etsen op papier 17e-18e eeuw: 1x landschap met koe van Francois Vivares 1709-1780 16x13cm. en 1x kustplaats met kerk (ongesigneerd) 12x15cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G
Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G
Twee antieke gravures 18e eeuw, eenmaal kerk St.Paulus te Lissabon door Isaac Tirion 1759 Sculp C.Philips Jacobs zoon 1759 ( scheurtje rechts) en een gravure Tan Callos Fecit Israel, Excudit cum privi...
Twee 18e eeuwse etsen naar gravures van Johann Elias Ridinger (1698-1767), beide beschadigd en vochtvlekken, etsen op papier 65x46cm Cond:M
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse maritieme gravures, zeeman, B Cleynhaas te Haarlem en de haven van Amsterdam door de Jong, 25x13 en 34x26cm Cond:R/G
Drie antieke gravures 17e en 18e eeuws, een dorp en kasteel van ter Borcht door J.van Croes en gegraveerd Harrewijn Fecit(vouw), een Grotte de Fingal door Laurent, Perez saculp. Tome 1, page 175 (vouw...
Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G
J. v.de Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G
Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse werken: 1x ets, landschap aquatint 19x14cm. , 1x ets, portret Prusus Fils de Tibere 17x12cm. en 1x Griekse dames (steendruk?) 18x12,5cm. Cond.: G
Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G
H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G
Twee onduidelijk gesigneerde werken omstreeks 1930, landschap met boeren huis, en landschap met molen. olieverf op linnen 13x18cm Cond:G
Twee maal monogram U.T.W. omstreeks 1930, landschappen met boerenhuizen, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G
2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G