Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Witjens
Startprijs 300 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Schilderij, Hans Bulder
Startprijs 350 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953(bekende wild in de natuur schilder)reebok in bos olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 750 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

Schilderij naakte dame
Resultaat: 225 EUR

Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G

Schilderij, Natalis
Startprijs 300 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

Gravure, C. Visscher
Startprijs 100 EUR

Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G

Gravure, 16e-17e eeuw
Startprijs 240 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Paneel, polderlandschap
Startprijs 200 EUR

Jacques Wit Jens Den Haag1881-1956 lansdchap met roeiboten olieverf op paneel 50x30cm Cond:G

H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR

H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, W. Donaubauer
Resultaat: 160 EUR

W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G

Schilderij, Meyer Moringen
Resultaat: 260 EUR

Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 650 EUR

Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G

Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR

Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G

Ype Wenning
Resultaat: 350 EUR

Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G

Jan te Wierik, paneel
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij Frankrijk
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G

Veenendaal, boerenhof
Startprijs 275 EUR

H.W.Veenendaal omstreeks 1930, boerenhof met kippen en boerin olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Paneel, zeegezicht
Startprijs 300 EUR

Schutz 21e eeuw Hollands vissersvolk met bomschuiten op strand 40x36 Cond:G

Geerenstein, boerderij
Startprijs 250 EUR

J.A Geerenstijn omstreeks 1930, mogelijk pseudoniem Cor Bouter.Landschap Giethoorn met punter, olieverf op linnen 100x60 Cond:G

Schilderij, J.G. van Luppen
Resultaat: 550 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Schilderij, F. Pfenningschmidt
Startprijs 100 EUR

F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerk-boerderij met ganzen en kippen 95x65cm. Cond.: G

S.J. Akkerman
Startprijs 100 EUR

S.J. Akkerman Johannes Stephanus Rotterdam 1913- 50x35cm olieverf op papier, gezicht op kerk bij avond. Cond:G