25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 60 EUR

Diverse grafieken en tekeningen
Startprijs 40 EUR

Sepia, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G

Tekening, honden
Resultaat: 80 EUR

Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G

2 Gravures
Resultaat: 40 EUR

2 Etsen/Gravures, Ridinger
Resultaat: 130 EUR

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 40 EUR

Gravure, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G

2 Maritieme gravures
Resultaat: 50 EUR

3 Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G

Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 40 EUR

J. v.de Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Gravure, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR

2 Aquarellen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oosters aquarel
Startprijs 30 EUR

Aquarel, Gandy
Resultaat: 80 EUR

H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G

2xonduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Twee onduidelijk gesigneerde werken omstreeks 1930, landschap met boeren huis, en landschap met molen. olieverf op linnen 13x18cm Cond:G

2x Schilderij
Startprijs 35 EUR

Twee maal monogram U.T.W. omstreeks 1930, landschappen met boerenhuizen, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Ets, schaapsherder
Resultaat: 100 EUR

2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G