Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G
Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G
Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G
Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G
J. v.de Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G
Twee onduidelijk gesigneerde werken omstreeks 1930, landschap met boeren huis, en landschap met molen. olieverf op linnen 13x18cm Cond:G
Twee maal monogram U.T.W. omstreeks 1930, landschappen met boerenhuizen, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G