Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling naar Picasso olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Gerard Diepeveen(Enschede) kubistische voorstelling The Band, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
N. Hoogland 1984 landschap met xandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
P.J van Berkel 2e helft 20e eeuw stilleven met fruit, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
P.Schuurman 2e helft 20e eeuw, stilleven, olieverf op paneel 25x30 Cond:G
Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G