Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 25 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 25 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

2 Chinese schilderijen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

J. v.d. Does,
Resultaat: 25 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Schilderij, P. Brouwer
Startprijs 90 EUR

Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40 Cond:G

Roel Wildeboer
Startprijs 80 EUR

Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G

Tekening, C. Visscher
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G

Ets, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G

Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 100 EUR

G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Donburg, witte bloemen
Startprijs 80 EUR

Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G

Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 150 EUR

Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling naar Picasso olieverf op linnen 50x40 Cond:G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen(Enschede) kubistische voorstelling The Band, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR

N. Hoogland 1984 landschap met xandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G

P.J. van Berkel, druiven
Startprijs 80 EUR

P.J van Berkel 2e helft 20e eeuw stilleven met fruit, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Els Weise
Startprijs 50 EUR

Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G

P. Renard, strandgezicht
Resultaat: 85 EUR

P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G

Schilderij, ketel met bloemen
Startprijs 80 EUR

P.Schuurman 2e helft 20e eeuw, stilleven, olieverf op paneel 25x30 Cond:G

Schilderij, E. Klausen
Resultaat: 60 EUR

Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

7 Tekeningen ca. 1800
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G

Pendant, Clapton
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G