Ongesigneerd omstreeks 1930, waarschijnlijk Russische school, portret van een oudere vrouw(beschadigd) olieverf op paneel 50x73cm Cond:R
Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm
Gemengde techniek 17e/18e eeuw voorstelling met drie putti, een met sikkel, een met wijnglas, en een met tamboerijn, in goede staat. gemengde techniek op papier 17x20 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd C.de Bruijn? omstreeks 1930 Hollands havengezicht, olieverf op linnen 50x70 Cond: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm
Prachtige 17e/18e eeuwse sepia tekening met diverse naakte figuren gesigneerd met een sterretje rechts onder( onderkant verkleurd en rechtsonder wormgaatjes) 29x20cm Cond:R/G
J.Haak 1989 stilleven met paddestoelen olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse etsen naar gravures van Johann Elias Ridinger (1698-1767), beide beschadigd en vochtvlekken, etsen op papier 65x46cm Cond:M
Ongesigneerd 21e eeuw, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Duitse maritieme etsen(gravure) door Mart Engelbrecht exc.a.v. I.Rigaud.Inven.(1684-1756) 1, ein Schiff ins mehr gelassen.2, der streit zi Schiffe.3,der Schiffbruch zeidende.4,...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Diemers (Niederbreisig, Duitse School), olieverf op paneel, spinnende oma met kind 60x80cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, landweg door Twents bos 60x80cm. Cond.: G
Achterglasschildering Russische school Vecenaj Leportinot 1974, winters landschap met figuren, olieverf op glas 55x47cm Cond:G
Oud Affiche Toulouse Flautrec 1954, beschadigd, drukwerk op papier, Cond:M 50x70cm
Ongesigneerd omstreeks 1930 Rotterdamse haven, olieverf op linnen, 50x66cm Cond:G
Wolfgang Reinke, Berlijn '95 Duitse school, abstracte compositie, acryl op papier, 58x51cm Cond:G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vossenjacht, olieverf op paneel. 153x75
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1880 waarschijnlijk W.Lammers, hoenderhof, olieverf op paneel 14x10.5 Cond:G
Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G
R. de ST Delis omstreeks 1930 le Havre Franse school, boomgaard met koeien olieverf op linnen, 55x46 Cond:G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G
J.C. v.d Heijden 1911-1992, boerderij met waterput, boerin en kippen olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Huib Daniels, 20e eeuw,magere brug Amsterdam, olieverf op paneel,19x18cm Cond:G
G.Z. de Wetstein -Pfister monogram 1867-1942, oppasser in de dierentuin, aquarel op papier 16x9cm Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Duitse etsen\gravures, Johan MichaelProbsst exc.av 1701-1771. 1, Unser lieben Frauen Kirche zu sevilien samt ihre höhe und dicken Türen. 2,Prospect des Trajanischen goldenen Thurns und...
J. Lamers fecit, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 23x33cm. Cond.: G
W. Tiedjen Duitse school 1881-1950, netten drogen a.d kade olieverf op paneel 40x55 Cond:R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap 50x60cm. Cond.: G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op linnen, 50x60 Cond:G
Martin van Waning Den Haag 1884-1972 Dokkum Drentse boerderij met boer en boerin, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Duitse etsen, Cum Pr.S.C.Mai Wolff Excudit.1, St Niclas-Berg von Vilshofen.2, Das Schloss Lommis.3, Wertelsheim von Neustadt.4,Der Müller neben dem Becken oberhalb Passau. 30x19...
Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G
H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G
Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G