Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwaard
Resultaat: 50 EUR

Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G

Wijnflessen houder
Resultaat: 50 EUR

Groot staand wijnrek met druivenbladdecor en kaarshouder. 20e eeuw, 152cm Cond:G

Kandelaar met putti
Resultaat: 50 EUR

Zware bronzen kandelaar met putti, 2e helft 20e eeuw, in goede staat Cond:G

Grote kerkelijke kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote oude gietijzeren kerkelijke kaarskandelaar 20e eeuw in goede staat. 46x65x156 Cond:G

Opgezette roofvogel
Resultaat: 50 EUR

Opgezette buizerd op boomstam 75x70x50cm. Cond.: G

Barok koplijst altaar
Resultaat: 50 EUR

Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G

Beeld, hond
Resultaat: 50 EUR

Betonnen tuinbeeld van een jachthond 75cm. Cond.: G

Kavel kledendracht
Resultaat: 50 EUR

Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G

Gestoken barometer
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G

Lijst met schilderij
Resultaat: 50 EUR

Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G

Bewerkte bronzen schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing Jugenstil jardiniere omstreeks 1900 met zinken binnenbak in goede staat 16x50x17 Cond:G

Golftas met inhoud
Resultaat: 50 EUR

Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G

Tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.

Pen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Vroege bronzen penkandelaar 17e eeuw (aanpassingen) 29xø13cm. Cond.: R-G

Wortelnoten dienblad
Resultaat: 50 EUR

Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G

2x Kandelaar met leeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren met leeuwen en wapens omstreeks 1900 in goede staat 24cm

6 Delen Egypte
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Egyptische museum-kopieën 20e eeuw van diverse materialen (kunststof, messing, hout etc.) 13-22cm. Cond.: G

Koperen pan en brasero
Resultaat: 50 EUR

Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 45 EUR

Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm

2 Delen brons Asialica
Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees brons: 1x tafelbel met tekst en gesigneerd, 1x zware vaas zonder bodem met tekst en tekens 21-25cm. Cond.:G

Theekist, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Empire theekist 19e eeuw(2knopjes missen) verder in goede staat. 12x9,5x13cm Cond:G

Set boeken Schillers
Resultaat: 45 EUR

14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...

3 Delen Arabisch (2x pijp, 1x kom)
Resultaat: 45 EUR

Drie delen Oosters, betreffende tabak 20e eeuw, opiumpijp met drakendecor (China of Japan), 2 delige lange bewerkte tabakspijp met floraal decor, en een bakje met dieren floraal decor (plated) 7-30cm...

Kolenbak met schep
Resultaat: 45 EUR

Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29

Div. delen Egypte
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 19 diverse souveniers Egypte o.a: brons, ivoor, kunststof en metaal 6-23cm. Cond.: G

Wandreliëf
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G

3 Miniatuurportretjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...

6 Perzische bekers in koffer
Resultaat: 40 EUR

Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G

Kavel tin
Resultaat: 40 EUR

Zes delen antiek omstreeks 1900, 3 koffiekannen, een wijwaterbakje met kruis, een bierpul en een kleine kolenkit. 14-28cm Cond:G

Theestoof
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse theestoof Biedermeier met koperen binnenbak, brander en ketel in goede staat (notenhout) 50x30ø cm Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met plated voet en gebloemd glazen reservoir (oxydatie voet) 47cm Cond:R/G

Perzische dolk
Resultaat: 40 EUR

Perzische dolk met filigrain zilverdraad 2e helft 20e eeuw in goede staat 28,5cm

Afrikaans zwaard
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans zwaard 1e helft 20e eeuw met houten heft en lederen schede (oxydatie lemet) 55cm

3x Taartplateau
Resultaat: 40 EUR

Drie oude taartplateaus omstreeks 1930, in goede originele staat. 30-33cm Cond:G

3 Paar lamp/kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Drie paar oude antieke kandelaren/wandlampen, 19e-20e eeuw. paar messing pianokandelaren, paar koperen pianokandelaren(harmonica systeem) paar wandlampen compositiemetaal. 20-24cm

2x Hertengewei
Resultaat: 40 EUR

Twee oude hertengeweien 57x72 cm. Cond:G

Grote engel
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgestoken engel met blaasinstrument, 20e eeuw 40x45x20cm Cond:G

Kavel emaille
Resultaat: 40 EUR

Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G

Duiven klokken
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 5 oude duivenklokken: 1x metaal, merk Junior, 1x bakeliet, digitaal Siemens, 1x eiken met messing , Coulet Excelsior, 2x eiken met metaal, Coulet Excelsior 19-22cm. Cond.: R-G

Brillenkoker schildpad
Resultaat: 40 EUR

Schildpad brillenkoker ca. 1900 in goede staat (1 stukje ingelijmd) 14,4x4x1,5cm.

Hoedendoos met hoge hoed
Resultaat: 40 EUR

Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G

2 Antieke gespen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gespen met rondom slangen en similie (enkele missen) 12x7x1 Cond:R/G

Kleine Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met floraal deco, 2e helft 20e eeuw 38x22cm Cond:G

3-Arms kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek divers kristal, een facetgeslepen kristallen kaasstolp, geslepen tafelstuk met plated voet en een verdeelschaal met koper en plated houder (chip) 21x31cm Cond:R/G

Olielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke wit opaline glazen olielamp met zware messing monturen in goede staat 51cm

Pannenset Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Art Deco koperen 9-delige pannenset in goede staat ø15-32cm.

6 Kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G

3x Pijpcomfoor
Resultaat: 38 EUR

Drie antieke pijpcomforts, 19e eeuw, 2 maal hout met koper, en 1 Berliner eissen met koper, 9-13cm Cond:G

Gietijzeren kistje
Resultaat: 35 EUR

Historisme dekseldoos ca. 1900 met decor van flora en figuren in goede staat (compositie metaal), monogram J.B. 1314 (zonder sleutel) Cond.: G

Petroleum spoorweglamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke metalen spoorweg petroleumlamp met originele beschildering, omstreeks 1920(DB 73) 51x18x18 Cond:G

3 Posters, verzet
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Hollandse verzets oorkondes WO 2. Bevrijding paasdag 1 april 1945 voormalig verzet, N.B.S.-S.G ter herinnering aan 1 april 1945 Enschede verzet, en 1940-1945 Nederland in oorlogstijd stichti...

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 35 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...

Kris en Indiaans mes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude messen 20e eeuw: 1x Indonesische kris en 1x Indiaans mes. Gemaakt van hertshoorn, koeienhuid, hout, tanden en beschilderd (kleine mesje mist) 42-72cm. Cond.: G

2 Lederen koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G

Schildersezel + console
Resultaat: 35 EUR

Oude schildersezel, en antieke klokconsole 19e eeuw in goede staat 51x82cm

Bronzen wandversiering
Resultaat: 35 EUR

Duitse bronzen wandplaquette door Wiche, voorstellend Jan Willem Düsseldorf te paard 1703. in goede staat 23x18x1cm Cond:G

Drie delen tin
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek tin: 1x antieke Chinese gesigneerde dekseldoos met tekens ca. 1900 en 2x kruiken 19e eeuw 12-24cm. Cond.: G

2 Merklappen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke geborduurde merklappen, anno 1751 en 1798, 40x40cm en 72x48cm Cond:G

Koperen kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Grote antiek messing kandelaar 19e eeuw 87cm Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek omstreeks 190, kraantjeskan vernikkeld, presenteerschaal keramiek, tabakspot Royal Goedewaage 20-36cm Cond:G

Slee
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse kinderslede omstreeks 1900 80x52x40 Cond:G

Borduurwerk, Chinees
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G

Chinees lakpaneel
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G

Spiegel/borstel setje
Resultaat: 32 EUR

Oude bronzen toiletspiegel en kopergeslagen borstelset 20e eeuw 27-40cm Cond:G

Wijnkist Tibet, zwart
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.

Tinnen schilderij
Resultaat: 30 EUR

G.Bommler (tinnen schilderij) Um Rhein da wachsen unsere Reben, Rijngezicht met figuren en eiken omlijsting, 48x32 Cond:G

Houten ton
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten ton met messing banden 19e eeuws 47x24cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil barometer van eikenhout omstreeks 1900 54cm Cond:G

Jugendstil barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.

Divers koperwerk + tin
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G

4 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G

Twee delen koper
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G

Metalen sierschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G

Kruik
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Duitse steengoed kruik, in goede staat 48x23cm Cond:G

Art Deco set op dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm

Tinnen ketel met onderzetter
Resultaat: 30 EUR

Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G

Jugendstil dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G

Koperen ketel op onderstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G

3 Sierkistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G

4-Delige bureauset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

2 Koperen wijnkoelers
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G

Pennenset 2 delig en lorgnon
Resultaat: 25 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

2 Vuurbokken
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Kris
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

Diversen "jacht"12x
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G

Plated servies
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G

5 Hangers Jugendstil
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G

5x Militaria
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G