Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G
Drie antieke pijpcomforts, 19e eeuw, 2 maal hout met koper, en 1 Berliner eissen met koper, 9-13cm Cond:G
Historisme dekseldoos ca. 1900 met decor van flora en figuren in goede staat (compositie metaal), monogram J.B. 1314 (zonder sleutel) Cond.: G
Antieke metalen spoorweg petroleumlamp met originele beschildering, omstreeks 1920(DB 73) 51x18x18 Cond:G
Drie oude Hollandse verzets oorkondes WO 2. Bevrijding paasdag 1 april 1945 voormalig verzet, N.B.S.-S.G ter herinnering aan 1 april 1945 Enschede verzet, en 1940-1945 Nederland in oorlogstijd stichti...
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G
Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...
Twee oude messen 20e eeuw: 1x Indonesische kris en 1x Indiaans mes. Gemaakt van hertshoorn, koeienhuid, hout, tanden en beschilderd (kleine mesje mist) 42-72cm. Cond.: G
Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G
Oude schildersezel, en antieke klokconsole 19e eeuw in goede staat 51x82cm
Duitse bronzen wandplaquette door Wiche, voorstellend Jan Willem Düsseldorf te paard 1703. in goede staat 23x18x1cm Cond:G
Drie delen antiek tin: 1x antieke Chinese gesigneerde dekseldoos met tekens ca. 1900 en 2x kruiken 19e eeuw 12-24cm. Cond.: G
Twee antieke geborduurde merklappen, anno 1751 en 1798, 40x40cm en 72x48cm Cond:G
Drie delen antiek omstreeks 190, kraantjeskan vernikkeld, presenteerschaal keramiek, tabakspot Royal Goedewaage 20-36cm Cond:G
Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G
Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G
Oude bronzen toiletspiegel en kopergeslagen borstelset 20e eeuw 27-40cm Cond:G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
G.Bommler (tinnen schilderij) Um Rhein da wachsen unsere Reben, Rijngezicht met figuren en eiken omlijsting, 48x32 Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G
Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.
Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G
Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...
Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G
Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G
Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G
Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm
Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G
Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G
Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G
Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G
Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G
Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G
Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G
Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G