Groot staand wijnrek met druivenbladdecor en kaarshouder. 20e eeuw, 152cm Cond:G
Zware bronzen kandelaar met putti, 2e helft 20e eeuw, in goede staat Cond:G
Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G
Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G
Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G
Antieke messing Jugenstil jardiniere omstreeks 1900 met zinken binnenbak in goede staat 16x50x17 Cond:G
Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G
Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.
Vroege bronzen penkandelaar 17e eeuw (aanpassingen) 29xø13cm. Cond.: R-G
Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG
Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren met leeuwen en wapens omstreeks 1900 in goede staat 24cm
Grote 19e eeuwse theestoof Biedermeier met koperen binnenbak, brander en ketel in goede staat (notenhout) 50x30ø cm Cond:G
Perzische dolk met filigrain zilverdraad 2e helft 20e eeuw in goede staat 28,5cm
Oud Afrikaans zwaard 1e helft 20e eeuw met houten heft en lederen schede (oxydatie lemet) 55cm
Grote houtgestoken engel met blaasinstrument, 20e eeuw 40x45x20cm Cond:G
Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G
Kavel van 5 oude duivenklokken: 1x metaal, merk Junior, 1x bakeliet, digitaal Siemens, 1x eiken met messing , Coulet Excelsior, 2x eiken met metaal, Coulet Excelsior 19-22cm. Cond.: R-G
Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G
Twee antieke gespen met rondom slangen en similie (enkele missen) 12x7x1 Cond:R/G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met floraal deco, 2e helft 20e eeuw 38x22cm Cond:G
Drie delen antiek divers kristal, een facetgeslepen kristallen kaasstolp, geslepen tafelstuk met plated voet en een verdeelschaal met koper en plated houder (chip) 21x31cm Cond:R/G
Grote antieke wit opaline glazen olielamp met zware messing monturen in goede staat 51cm