Grote oude Gouda goedewaagen tabaks dekselpot omstreeks 1930 met indianen en tabakdecor in goede staat 40x22ø
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.
Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G
Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.
Manchetknopen zilver 835/000 met barnsteen. Langwerpige manchetknopen met een ovaal cabouchon geslepen barnsteen. Grootte 20x17 mm. ca. 11 gr.
Hanger zilver 925/000 met barnsteen. Grote hanger met gladde rand en een opake markies geslepen barnsteen. Grootte 5.2x2.3 cm. ca. 8.2 gr.
Armband zilver rose verguld, 925/000 met blauw topaas. Sierlijke armband met ovaal gefacetteerde blauw topazen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Grootte 19x0.5 cm. ca. 6.4 gr.
Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.
Ring zilver 925/000 met witte en blauwe zirconia's. Fraaie grote ring met een ovale blauwe zirconia met een rand met witte zirconia's. Grootte 1.7x1.6 cm. ø 53 ca. 4.5 gr.
Armband gemaakt van 23 dubbeltjes uit 1948. bevestigd met zilveren ogen Lengte 22 cm
Hangers zilver 925/000. Een hanger vierkant, Jan Des Bouvrie, een langwerpige clip Ans Markus en een kettingkoord met zilveren bladversiering van Zita Jansen.
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G
Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.
Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G