Strakke ring zilver 925/000 gematteerd. Strakke brede ring gematteerd met gepolijste blokjes aan de bovenzijde. Breedte 8.5 mm. ca. 11,6 gr. ø 66 Nieuw
Zilveren miniatuur kinderstoel 835/000 Grootkeur, jl E:1939 MT: Niekerk Schoonhoven ca. 18gr Cond:U
Lot zilver: Hollandse luciferdooshouder met molenmotief, bedelarmband met vijf bedels, tandenstoker met valmechaniek, 925/000 en een badmintonhangertje 835/000 totaal ca 33 gr. Cond:G
Ring zilver 925/000 met diamanten. Sierlijke ring met baquette en briljant geslepen diamanten, ca 0.25 crt. W/SI-P, ø 53 ca. 3.7 gr.
Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...
Collier met aquamarijnen en zilveren 925/000 sluiting. Collier van ovale aquamarijn cabouchons verlopend in grootte, ø 8x11/10x15 mm.Voorzien van karabijnsluiting. Lengte 45.5 cm. ca. 37 gr.
Sierlijke ring zilver 925/000 met emaille en rozenkwarts. Brede ring met rozenkwarts cabouchon 10x8 mm, versierd met een rand met zirconia's en roze emaille. Breedte 17 mm. ø 56 ca. 14.6 gr.
Ring zilver 835/000 met edelstenen en diamant. Fraaie ring met parels, granaten en diamanten met gouden accenten. Grootte 14x21 mm. ca 6.75 gr ø 54. Mist een pareltje.
Antieke zilveren roomlepel, 835/000, met ronde bak en steel voorzien van een parelrand. MT: Wed. A.Kuylenburg Pzn geb. Borst, Schoonhoven. jl: A 1885 Lengte 12 cm ca. 18 gr. Cond G-U
Collier bestaande uit 6 snoertjes met zeer fijne pareltjes. Een snoertjes is bezet met kleine double stukjes. Aan het collier zit een double sluiting. ø parels ca 2.5 mm. Lengte 45 cm
Kristallen Engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G
Hanger GG 585/000 met hematiet. Ovale hanger met gefacetteerde hematiet. ca 2.0 gr
Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G
Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G
Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G
Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R
Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G
Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G
Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM
Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G
Antieke Steiff Poes omstreeks 1930, en een houtgesneden koe omstreeks 1900(oren en hoorns af, mooie kwaliteit) 7-10cm Cond:R\G
Diverse speelgoed treintjes, 8 delen 2e helft 20e eeuw Fleischmann en Piko 10-14cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R
Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G