Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring zilver strak
Resultaat: 25 EUR

Strakke ring zilver 925/000 gematteerd. Strakke brede ring gematteerd met gepolijste blokjes aan de bovenzijde. Breedte 8.5 mm. ca. 11,6 gr. ø 66 Nieuw

Zilveren kinderstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur kinderstoel 835/000 Grootkeur, jl E:1939 MT: Niekerk Schoonhoven ca. 18gr Cond:U

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: Hollandse luciferdooshouder met molenmotief, bedelarmband met vijf bedels, tandenstoker met valmechaniek, 925/000 en een badmintonhangertje 835/000 totaal ca 33 gr. Cond:G

Ring zilver diamant
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 met diamanten. Sierlijke ring met baquette en briljant geslepen diamanten, ca 0.25 crt. W/SI-P, ø 53 ca. 3.7 gr.

Oorsieraden zilver tanzaniet
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...

Collier aquamarijn
Resultaat: 25 EUR

Collier met aquamarijnen en zilveren 925/000 sluiting. Collier van ovale aquamarijn cabouchons verlopend in grootte, ø 8x11/10x15 mm.Voorzien van karabijnsluiting. Lengte 45.5 cm. ca. 37 gr.

Ring Emaille zilver
Resultaat: 25 EUR

Sierlijke ring zilver 925/000 met emaille en rozenkwarts. Brede ring met rozenkwarts cabouchon 10x8 mm, versierd met een rand met zirconia's en roze emaille. Breedte 17 mm. ø 56 ca. 14.6 gr.

Ring edelstenen zilver
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 835/000 met edelstenen en diamant. Fraaie ring met parels, granaten en diamanten met gouden accenten. Grootte 14x21 mm. ca 6.75 gr ø 54. Mist een pareltje.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 835/000, met ronde bak en steel voorzien van een parelrand. MT: Wed. A.Kuylenburg Pzn geb. Borst, Schoonhoven. jl: A 1885 Lengte 12 cm ca. 18 gr. Cond G-U

Zilveren kaasduimen
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren kaaduimen, 800/000 fraai gegraveerd. ca. 18 gr.

Fijn parelsnoer
Resultaat: 25 EUR

Collier bestaande uit 6 snoertjes met zeer fijne pareltjes. Een snoertjes is bezet met kleine double stukjes. Aan het collier zit een double sluiting. ø parels ca 2.5 mm. Lengte 45 cm

Strooier, zilv. dop
Resultaat: 25 EUR

Kristallen Engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G

Hanger GG hematiet
Resultaat: 25 EUR

Hanger GG 585/000 met hematiet. Ovale hanger met gefacetteerde hematiet. ca 2.0 gr

Pierre Jechinoff
Resultaat: 25 EUR

Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G

2 Chinese schilderijen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

J. v.d. Does,
Resultaat: 25 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Pennenset 2 delig en lorgnon
Resultaat: 25 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

2 Vuurbokken
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Kris
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

Diversen "jacht"12x
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G

Plated servies
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G

5 Hangers Jugendstil
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G

5x Militaria
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

2 Goudweeg-sets
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R

Tabakspijpen
Resultaat: 25 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Dienblad + servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G

Zilveren munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM

Doos postzegels
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G

Steiff beer + koe
Resultaat: 25 EUR

Antieke Steiff Poes omstreeks 1930, en een houtgesneden koe omstreeks 1900(oren en hoorns af, mooie kwaliteit) 7-10cm Cond:R\G

Div. treintjes
Resultaat: 25 EUR

Diverse speelgoed treintjes, 8 delen 2e helft 20e eeuw Fleischmann en Piko 10-14cm Cond:G

Spiegel met putti
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Groot oud handgeknoopt perzisch tapijt, rood, 100x119 Cond:R

Tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud oosters handgeknoopt tapijt, iets versleten. 137x77 Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Groot oud perzisch tapijt, rood (slijtage) 201x106 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud apart Perzisch handgeknoopt kleed, meerkleurig.180x105 Cond:R

Kristallen karaf + glazen
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm

3 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G

4 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Resultaat: 25 EUR

Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...

10 Roemers, noppenglazen
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G

Vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G

Karaf met glaasjes + dienblad
Resultaat: 25 EUR

Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G

Kavel porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G

Imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G