Kristallen Engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G
Kinderbeker met gecontourneerde oorgreep en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de zeven dwergen. Gemerkt Gero. Ontwerp George Nilsen. 6.5x9x6.2cm
Armband gemaakt van 23 dubbeltjes uit 1948. bevestigd met zilveren ogen Lengte 22 cm
Zilveren jamlepel, 835/000, met gebogen steel en haakje. Montuur Haags lofje. MT: Gerritsen en Van Kempen, Zeist ca 1930. Lengte 18 cm ca. 43 gr. Cond G-U
Ring zilver 925/000 met diamanten. Sierlijke ring met baquette en briljant geslepen diamanten, ca 0.25 crt. W/SI-P, ø 53 ca. 3.7 gr.
Manchetknopen zilver 835/000 met barnsteen. Langwerpige manchetknopen met een ovaal cabouchon geslepen barnsteen. Grootte 20x17 mm. ca. 11 gr.
Hollandse zilveren cakevork, 835/000, met fraai floraal opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven. jl: K 1945. Lengte 17 cm. ca. 21 gr. Cond U
Vier delen plated 20e eeuw: 2x bekers op hoge voet, 1x ijsemmer en 1x gegraveerde tabaksdoos 12-24cm. Cond.: R-G