Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur ruiter
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard als hobbelpaard, Nederlands gekeurd. 12 gram 4,5x3cm Cond.:G

3 Servetringen
Resultaat: 30 EUR

Drie verschillende 835/000 zilveren servetringen met fraaie graveringen. Diverse meesters ca 1930. Cond:G 5,5cm 4,5cm, 4cm

Taartplateau, zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G

Zilveren petit-four lepel
Resultaat: 45 EUR

Vier delen bestek bestaande uit een zilveren 835/000 petit four lepel anno 1916, en een antieke zilveren 835/000 theeschep met vleugelbek anno1869, en verzilverde schep met fraaie bloemsteel en lepel ...

Groninger schaar
Startprijs 90 EUR

Groningse zilveren (835/000) schaar met strikken- en parelrandversiering, 14cm. ca. 73gr. Cond.: G

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jaarletter Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U

2 Pillendoosjes + zoutbakje
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 2 zilveren pillendoosjes (875/000) en 1x kristallen zoutbakje met zilveren rand (925/000). Zilvergewicht pillendoosjes ca. 55gr. (samen) 4x4cm. en 3x3cm. Zoutvaatje ø5cm. Cond.: G

2 Roomkannen
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen roomkan met gelijmd oor voorzien van amandelslijpsel op zilveren 835/000 voet met parelrand 16cm hoog. Mr C.E Held-Amsterdam ca 1870 en een fraaie geslepen kristallen bloemenvaas 2...

Zilveren zeeflepeltje
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam 835/000 zilveren zeeflepeltje, zogenaamd motespoon, met eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht, 1903. Ca. 29gr., 14cm Cond:G

Zilveren groentelepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde en gegraveerde steel. MT.: J. Schijfsma. Woudsend/Sneek anno 1879, ca 105gr., 28cm. Cond:G

Zilv. suikerstrooilepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 suikerstrooilepel. Ronde bak met opengewerkte kruisjes en steel met filetrand.MT.: G.A. van Geelen,Schoonhoven anno 1883. ca 24gram 15cm Cond:G

Karaf met zilver
Resultaat: 30 EUR

Kristallen Engelse flacon met zilveren 925/000 kraag en facetgeslepen stopje, 17xø6cm. Cond.: G

Kristallen kom + glas
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal en glas. Bonbonschaal met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met barst. voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. MT.: A.H. Ankum, Zaan...

Karaf met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Lot van 4 delen zilver. Een bijzondere 835/000 zilveren schep met ronde ondiepe bak met gereven afbeelding van een molen en korte steel met gekroond wapen toegeschreven aan MT. CB. Symons. Waarborg Ro...

Zilveren pijpgarnituur
Startprijs 50 EUR

Zilveren pijpgarnituur, 925/000 met ruitgravering voorzien van stopper en een onedele wroeter en schraper. Onduidelijke merken en Nederlands herkeur Z1. 7,5 cm Cond:G

2 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.

5 Hollandse vorken
Startprijs 175 EUR

Vijf Hollandse vorken met diverse Hollandse voorstellingen (o.a. molen, vrouw met jurk, etc.) 14-22cm., MT o.a: Bijkamp en Co Steenwijk, A.A.J. van Spaandonk, Zaanse zilverfabriek, JL o.a.: P - M 1925...

Zilveren beker
Startprijs 40 EUR

Duits zilveren (925/000) beker, hoog model voorzien van gravure, MT: Emil Waldstetten, 10x6cm., ca. 98gr.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren vork
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke 835\000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkosmtig van een ambassade) Mr JC Beg...

Zilv. botermes + 2 vorken
Resultaat: 35 EUR

Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U

Tasbeugel en koker
Resultaat: 60 EUR

Twee delen zilver: 1x koker met scharnierend deksel voorzien van fraai bloembewerkingen met vergulde binnenzijde (mist stopje) 6x1,5cm. en 1x tasbeugel met getrembleerde rand 9x5cm. Totaal ca. 78gr.

2 Zilveren kaasduimen
Startprijs 30 EUR

Stel 800/000 Djokja kaasduimen met fraaie afbeeldingen ca 2,5cm ca 12gr. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G

3 Delen plated
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G

Lot lepels
Startprijs 25 EUR

Zilveren apostellepeltjes met onbekende keurmerken, drie 800/000 zilveren Djokja lepeltjes, en 5 gesneden benen Djokja lepeltjes. ca 12cm Cond:G

Zilveren strooilepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren 18e eeuwse 835/000 strooilepel met ajourgezaagde bak, steel met kruis en springende leeuw. Toegeschreven aan MT: Teunis Kruyt, Schoonhoven anno 1784. 22 gram 16 cm Cond:G

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69gr. Cond.: G

Miniatuur vrouw bij put
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur, vrouw bij put, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven. 5.5x3.2x3.5 cm ca 22 gr

Miniatuur dorpspomp
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000 van een dorpspomp. Amsterdam 5x3x3 cm ca 32 gr

Miniatuur schandpaal
Resultaat: 35 EUR

Miniatuur zilver, 835/000, man aan schandpaal. Amsterdam ca 34 gr 6x3.8x3.8 cm

Twee miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Twee miniaturen zilver, 835/000 en 800/000. Een vrouw met een spiegel, Amsterdam, en een stel op een bankje onder een lantaarnpaal. ca 18 gr 2x3x4 cm

12 Vorkjes, zilv. heft
Resultaat: 30 EUR

Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G

Zilveren botermes
Startprijs 50 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., 20cm Cond:G

Divers plated
Resultaat: 50 EUR

Acht delen oud plated, waaronder een koffieservies met tablet Engeland, een tafelstuk, kristallen schaal omstreeks 1900. 8-46cm Cond:R\G

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 130 EUR

Stel zilveren 835/000 sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie biedermeijer gravering en voorzien van exportkeur. Mr J.vd Ree Schoonhoven anno 1858. 109 gram 17 cm Cond:G

Zilv. steelrammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren 19e eeuwse 835/000 steelrammelaar voorzien van ronde bel met parelrand en steel met oog en ring. Nederlands gekeurd. 26gram 12cm Cond:G

Porseleinen flesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Chinees antiek porseleinen flacon met zilveren dop omstreeks 1920, met handgeschilderd rozendecor. 9x7,5 Cond:G

2 Kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels zilveren 925/000 kandelaars: 1x kleine kandelaar (15,5cm.) met parelrand versiering, MT: S. Blanckensee & Son, Brimingham JL: 1926., 1x grote kandelaar (21cm.) Birmingham, JL: T 1918, iets...

2 Art Deco kandelaren
Startprijs 50 EUR

Stel art deco plated kaarskandelaars ca.1930 (gehamerd messing plated) in goede originele staat. 17x25x13 cm. Cond:G

Kaasmes
Startprijs 40 EUR

Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G

2 Lepels + theezeef
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, 20 cm Cond:G

9 Hollands zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....

Zilveren taartschep
Startprijs 70 EUR

Zilveren 835/000 taartschep met oud Hollands herbergtavereel op de schep en de steel, bekroond met vioolspelende straatmuziekant en een jongen. Keurkamer Schoonhoven anno 1920. Cond:G. ca 65gr, 22cm

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...

Kip Klomp zilver
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren miniaturen: 1x man in klompboot en 1x haan, 835/000 ca. 8x4cm., totaalgewicht ca. 75gr.

Miniatuur pijpenstandaard
Startprijs 50 EUR

Pijpenstandaard 19e eeuwse 835/000 met een miniatuur zilveren Gondse pijp, Nederlands gekeurd. ca 7 gram 6 cm. Cond:G

Zilveren sauslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 sauslepel met ovale geschulpte bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm. MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1869. Cond:G, ca 32 gram 17cm

Zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en steel, bekroond met molen en wieken. MT A. Meyer, Schoonhoven anno 1923, ca 19 gram 10cm. Cond: G

Strooier, zilv. dop
Startprijs 30 EUR

Kristallen engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G

Pennenmesje
Startprijs 70 EUR

Pennenmesje 18e eeuws met gemerkt stalen lemmet en bijzonder benen heft met zilveren monturen. 10cm cond:G

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 zilveren botermesjes, steel met puntfilet, MT Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 39 gram 13 cm

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G

Zilveren vleesdienvork
Resultaat: 45 EUR

Zilveren 835/000 vleesdienvork, steel met puntfilet ca 23 cm lang. MT J.A. Driessen Utrecht anno 1936. ca 73 gram 23 cm. Cond:G

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Zilveren pasteischep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 pasteischep met getorste steel en spatelheft en parelrand, MT J.M van Kempen &zn. Voorschoten anno 1886, ca 32 gram 17 cm Cond:G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT J. Schijfsma Sneek. Cond:G ca 18 gram 10 cm

3 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Drie delen zilver, 925/000 bestaande uit een eierdop met getrembleerde bewerkling, een lage kandelaar met florale versieringen en een klein schenkkannetje, glad model met een oor van takjes. 8x4.5x8/ ...

2 Vleesdienvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren 835/000 vleesdienvorkjes , steel met puntfilet. MT H. Hooykaas Schoonhoven anno 1948. Cond:G ca 54 gram en 16cm

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 25 EUR

Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...

Zilveren theeschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G

Miniatuur kolenkit
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G

Miniatuur strandstoel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm

Miniatuur papegaai-kooi
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur papegaaienkooi met vogel in standaard op 4 poten en bekroond met vogel. Nederlands gekeurd, oogje kooi kapot. Cond:G ca 30 gram en 13 cm

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 gelenheidslepel, fraaie steel bekroond met een driemaster en gedreven bak. MT H.Hooykaas, Schoonhoven anno 1920. Cond:G ca 26 gram 14cm

Karaf met zilver
Startprijs 25 EUR

Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren sigarenknipper
Startprijs 30 EUR

Zilveren 925/000 sigarenknipper met onedele knipper gemerkt Donatus Solingen. Cond:G 6cm

4 Vorken, zilv. heft
Startprijs 25 EUR

Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G

Kavel plate
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers oud/antiek plated o.a: miniatuur, lepels, bestek, servetring, beenhouder, onderzetter etc. 8x30x18cm. Cond.: G

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...

Zilv. beugel met tasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G

6 Zilv. theelepels
Resultaat: 60 EUR

Zes strakke zilveren theelepels,835/000, met holle lijn in het midden van de steel, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 72gr. L.: 11cm.

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 180 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement met 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. ...

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G

9 Zilveren theelepels
Resultaat: 25 EUR

Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U

Zilveren vleesvorken
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

7 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...

Zilv. botermes + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U

6 Zilv. borrelepels
Resultaat: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 20 EUR

Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G

Kristallen bakje + 4 zilv. lepels
Resultaat: 20 EUR

Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...

2 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Zilv, theelepel, 6x pijnappel
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

2 Zilv. cakevorken
Startprijs 15 EUR

Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

5 Delen divers zilver
Startprijs 15 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

Plated schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G