G.H. Andrews, Engelse school (George Henry 1816-1898) zeilboten bij de Highcliffs, aquarel op papier.Cond:G 52x33cm
P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, winters bosgezicht in de trant van Louis Apol, 21e eeuw, 24x30 cm, Cond:G
Ongesigneerd oud Perzisch schilderijtje 20e eeuw, gouache op paneel, jagers te paard 10x6cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Chris van der Windt (1877-1952) Leiden, boerderij aan het water, aquarel op papier.Cond:G 37x20cm
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G
Koempoel Sujatno ( 1912 - 1987 Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische haven met vele figuren 58x40cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
M. Fritz ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met diverse voorwerpen 85x65cm. Cond.: G
G.J. Roermeesters(Den Haag 1844-1936) paardenkar in landschap,olieverf op paneel, 24x18cm Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Chinees aquarel met tekst 19e-20e eeuw, aquarel op papier, voorstellend twee hoogwaardigheidsbekleders op stoel (licht gevouwen), 127x87cm. Cond.: R-G
Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G
Charles Duval 1892 (Franse School), olieverf op linnen, landschap bij avond 58x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, porseleinen schaal met kersen, 13x18 cm, cond: goed
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 3 figuren 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G
Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G
Adrie Visser (Den Haag 1887-1969) Hollands havengezicht met kerk. olieverf op linnen 35x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Höppe, Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuren 66x48cm. Cond.: G
H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G
H.S.Hultman 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op laneel 30x40cm Cond:G
Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje met hond 46x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Thekla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
Gesigneerd naar H.C Delphy omstreeks 1980,riviergezicht bij avond met stoomboot, olieverf op linnen. 24x18cm Cond:G
Schutz 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
Gerard Cox jr. ( 1902 - 1982), pastel op papier, duinlandschap met berkeboom 58x30cm. Cond.: G
Gerard Cox jr. (1902 - 1982), pastel op papier, landschap bij Ravennen Arcen 70x50cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G
H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Johan Nicolaas 1941, groot stilleven met waterfles en maiskolfen, olieverf op linnen. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R
Heytman 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, jongens aan een meertje 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met moeder en 2 kinderen aan de eettafel 30x40cm. Cond.: R-G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G
Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G
Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G
Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G
Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G
H. van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 24x30cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen en figuren (2 gaten bij boom), 81x116cm. Cond.: R
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G
Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G
Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G
Wim Bos (1906-1974) bedrijvigheid in de Rotterdamse haven, gemengde techniek op papier, 73x53 cm Cond:G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G
C.J. Snoeyerbosch, ongesigneerd (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, 2 voeten met steen (krimpnaden, bitumen) 24x30cm. Cond.: G
Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, olieverf op paneel. Cond:R 20x25cm
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
J.Endlich omstreeks 1920, dorpsgezicht met figuren, olieverf op linnen. 70x50cm
W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G
J. Jonkman, olieverf op linnen, St. Bernardshonden voor een stal 46x45cm. Cond.: G
Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G
Naar Anton Heyboer, spetterkip, plakaatverf op papier, 27x19,5cm Cond:G
Monogram S.W. ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met bloemen 56x45cm. Cond.: G
W.Markesteijn, pseudoniem van Aris Knikker(1887-1962 Den Haag) Drentse boerderij met twee boerinnen, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Schutz 2e helft 20e eeuw, bomschuiten op strand met vissersvolk, olieverf op paneel Cond:G 18x13cm
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
Wies Janssen (Arnhem 1947 - ), olieverf op linnen, landschap met hoge bomen en wielrenners 100x80cm. Cond.: G
Joan B.N. van Gent ( 1891 - 1974), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 100x60cm. Cond.: G
Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Kavel met tientallen werken (foto's etc.) van Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), diverse florale voorstellingen, ca. 40x30cm. Cond.: G
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Thomass Hamann ( 1955 Stuttgart), drie abstracte kunstwerken op geschept papier 130x87cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G
Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M
L. Cilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G
Henry Ness (Zweedse School), olieverf op linnen, fjord met zeilboten 55x38cm. Cond.: G
Monogram VD ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een dame 56x77cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, damesportret 50x40cm. Cond.: M
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm
Verschuur ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht 45x53cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk in de sneeuw 51x60cm. Cond.: G