Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Duitse kleine wortelnoten Louis Philippe secretaire, omstreeks 1870 met mooi binnenleven(opstandje mist,gebruikerssporen) Cond:G 140x100x53
Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Oude rococo stijl notenhout fineer kaptafel (138x80x50cm.) ca. 1930 met spiegel en lades, inclusief antieke Louis Philippe stoel (98x42x4cm.) Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G
Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G
Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49
Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.
Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G
Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier mahoniehouten salontafel in zeer goede staat 58x112x140cm.
Eikenhouten 2-deurs hoek-vitrinekast. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x75x35cm.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G
Oude eikenhouten boekenkast met geslepen glas 2e helft 20e eeuw met panelen aan de zijkanten 183x108x39cm. Cond.: G
Originele beschilderde Zuid Duitse kist anno 1837 met floraal en vogeldecor in goede originele staat met slot 125x58x59
Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.
Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G
19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G
Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G
Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.
Duitse notenhout fineer 1-deurs Louis Philippe kast ca. 1870 in goede staat (verbleekt), geschikt voor vitrine Cond.: R-G 191,5x103x43
Antiek eikenhouten Theekastje met rondom facetgeslepen glas en parelrans, omstreeks 1910 met afneembaar presenteerblad in goede originele staat. 78x82x47 Cond:G
Moderne cognac-kleurig 3-delig lederen bankstel in zeer goede staat 94x167x94cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.
Grote zwart lederen 3-zits bank van mooie kwaliteit (lichte beschadiging) 220x100x90cm. Cond.: G
Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.
Klassieke empire stijl eethoek 2e helft 20e eeuw met wortelnoten eettafel en 4 bijpassende stoelen. 77x110x110cm. en 96x56x48cm. Cond.: G
Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm
Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Noten met wortelnoten 19e eeuwse hangoor-bijzettafl met 3 lades en 1 deurtje op koperen wieltjes 73x51x70cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barockstijl met 6 laden en bronzen beslag. Cond:R\G 90x67x33
Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.
Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.